Тернопіль
Лікар Терапевт Жегестовська Діана Володимирівна на Doc.ua

Жегестовська Діана Володимирівна

Діана Володимирівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці широкого спектру терапевтичних захворювань. Проводить оцінку стану дихальної системи, серцево-судинної системи, органів шлунково-кишково тракту, сечовидільної системи, суглобів, системи крови, імунної системи. Займається лікуванням алергії, анемії, бронхіальної астми, бронхіту, ГРВІ, грипу, пневмонії та ін.
  • Редактор освітньої медичної онлайн платформи INgenius (з 2016)
  • Участь у конференції «Хвороби-сирітки у кардіології» (2017)
  • Участь у науково-практичній конференції Всеукраїнської тренінг-програми для лікарів «Мистецтво лікування» (2019)

Освіта

• Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського, спеціальність «Лікувальна справа» (2015)
  • Інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського та Спеціалізованої медико-санітарної частини №9 м. Жовті Води, Дніпропетровська обл (2017)
  • Магістерська програма за спеціальністю «Лікувальна справа» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського (2017)
  • Аспірантура за спеціальністю «Медицина» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського (2017)

Курси

• Стажування в Інституті серця МОЗ України (2016)

Лікування захворювань

• Оформлення лікарняних листків непрацездатності
  • Тонометрія
  • Оцінка стану дихальної системи
  • Оцінка стану серцево-судинної системи
  • Оцінка стану органів шлунково-кишкового тракту
  • Оцінка стану сечовидільної системи
  • Оцінка стану системи крові