Суми
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт Сотніков Дмитро Дмитрович на Doc.ua

Сотніков Дмитро Дмитрович

Спеціаліст проводить діагностику та лікування головного болю різного походження, хронічного больового синдрому, судинних захворювань головного мозку, розсіяного склерозу, захворювань хребта та периферичної нервової системи.
  • Має 35 наукових публікації, в т.ч. 7 статей у виданнях, які обліковуються міжнародними наукометричними базами Scopus або Web of Science.
  •  Багаторазово був учасником міжнародних конгресів, симпозіумів, конференцій з актуальних питань неврології, у якості доповідача або слухача.
  •  У 2018 р. презентував доповідь на тему профілактичного лікування мігрені під час Міжнародного симпозіуму з мігрені («17th Biennial Migraine Trust International Symposium») у м. Лондон (Великобританія).
  •  У 2019 році був доповідачем на 60-му щорічному Міжнародному з’їзді Японського товариства неврологів (The 60th Annual Meeting of the Japanese Society of Neurology) у м. Осака (Японія).
  •  У 2019 році презентував власні наукові розробки на Міжнародному конгресі з головного болю (19th Congress of the Іnternational Headache Society) у м. Дублін (Ірландія).

Освіта

• У 2003 році закінчив Сумський державний університет, медичний факультет.
  • В період з 2003-2004 рр. проходив інтернатуру на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти за спеціальністю «Неврологія».

Курси

• У 2006 р. пройшов спеціалізацію з рефлексотерапії на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Участь в асоціаціях

• Член Міжнародного товариства з боротьби з головним болем (Іnternational Headache Society).
  • Член Міжнародного товариства з вивчення болю (International Association for the Study of Pain).

Виконувані процедури

• Діагностика та лікування головного болю різного походження, хронічного больового синдрому, судинних захворювань головного мозку, розсіяного склерозу, захворювань хребта та периферичної нервової системи.
  • Проведення лікувальних медикаментозних блокад.
  • Рефлексотерапія.

Перевірені відгуки про лікаря

32 Відгуки
Олена 12 Квітень 2024
Лікар був доволі уважний до деталей, провів хороший огляд, назначив хороше лікування. Загалом мені сподобався даний фахівець і візит теж дуже сподобався.
Наталія 19 Березень 2024
Сподобалась якість обслуговування, уважність та професійність лікаря. Однозначно, лікар зміг мені допомогти.
Ольга 07 Березень 2024
Валерія 13 Лютий 2024
Ганий, компетентний лікар, все пояснив, призначив, направив на додаткові обстеження, я задоволена, дякую.
Ельвіра 07 Лютий 2024
Лікар уважний, дуже сподобався