Одеса
Лікар Алерголог, Імунолог, Педіатр, Пульмонолог, Сімейний лікар Врублевська  Світлана  Володимирівна на Doc.ua

Врублевська Світлана Володимирівна

Світлана Володимирівна лікар педіатр, пульмонолог, алерголог-імунолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри ЗДМУ, аспірант НМУ ім. О.О.Богомольця. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань органів дихання , алергічних захворювань. Проводить консультації з вакцинації, захворювань новонароджених.
  • Лауреат премії Мера « Програми підтримки вчених та обдарованої молоді»
  • Соросовський степендіат
  • Патент на винахід – спосіб визначення ступеня тяжкості алергічного риніту.
  • Патент на винахід – спосіб лікування алергічного риніту у дітей.
  • Патент на корисну модель – спосіб оцінки тяжкості перебігу алергічного риніту у дітей.

Освіта

• Запорізький державний медичний університет (Педіатрія, Сімейна медицина) (1997)
  • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця  (Алерголог, алерголог-пульмонолог ) (2005)

Курси

• Сучасні аспекти педагогіки вищої освіти і етапі реформування медичної галузі (2012)
  • Постійне підвищення кваліфікації, участь у роботі міжнародних всеукраїнських конференцій, з'їздів, симпозіумів
  • Сертифікат лікаря - фахівця «Загальна практика - сімейна медицина» (2019)

Участь в асоціаціях

• Член ассоціації педіатрів та неонатологів України
  • Член Всеукраїнської ассоціації алергологів

Виконувані процедури

• Консультативний прийом, профілактика алергічних захворювань у дітей за наявності алергії у батьків
  • Проводить алерготестування за методиками, розробленими у Міжнародному консенсусі "Gina", схваленому Європейською та Американською асоціаціями алергологів. Результати тестування вже через 30 хвилин!
  • Терапія атопічного дерматиту та бронхіальної астми за рекомендаціями Європейської та Американської шкіл алергології дозволяє скоротити терміни лікування вдвічі та підвищити його ефективність на 45%
  • Використання Європейських розробок – мажорних молекул алергенів
  • Використання дихальної гімнастики за методиками Стрельнікової, Толкачевої дозволяють збільшити дихальний об'єм легень на 20-35%
  • Консультування щодо годування та гімнастики новонароджених, векторного формування розвитку дитини раннього віку
  • Призначення раціональної антибіотикотерапії та противірусного лікування на основі протоколів  Академічної педіатрічної асоціації США (АРА)

Лікування захворювань:

• Метаболічні розлади - ацетонемічний стан, харчова непереносимість (лактатазна недостатність, діатези) користуючись міжнародними протоколами ААР та АРА (США)
  • Рецидивуючі інфекції:
    • герпетичні інфекції, поліпшення шкіри, хронічний тонзиліт, інфекційний мононуклеоз, рецидивуючі синусити
    • рецидивуючі середні отити
    • часті гострі респіраторні захворювання
  • Субфебрильна температура неясної причини
  • Функціональні розлади шлунку, кишківнику, жовчо-вивідних шляхів
  • Хвороби нирок та сечовивідних шляхів

Перевірені відгуки про лікаря

179 Відгуки
Єгор 02 Травень 2024
Задоволені прийомом у лікарки, отримали потрібну консультацію, все добре, дякую.
Ірина 29 Квітень 2024
Мені дуже сподобалося, я нарешті отримала зрозуміле пояснення мого стану і отримала дорожню карту з лікування та обстеження, таких пояснень я не отримала від інших лікарів.  Я задоволена роботою лікаря
Андрей 20 Квітень 2024
Работой доктора довольны
Вероніка 18 Квітень 2024
Лікарем дуже задоволені, лікар дуже уважно поставилася до нас, ми дуже раді
Роберт 16 Квітень 2024

Всі лікарі Одеса