Одеса
Лікар Алерголог, Імунолог, Педіатр, Пульмонолог, Сімейний лікар Врублевська  Світлана  Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Врублевська Світлана Володимирівна

Світлана Володимирівна лікар педіатр, пульмонолог, алерголог-імунолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри ЗДМУ, аспірант НМУ ім. О.О.Богомольця. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань органів дихання , алергічних захворювань. Проводить консультації з вакцинації, захворювань новонароджених.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 192 відгуки

Олексій 22 Червень 2024
Лікар приємна, добре розмовляла з дитиною, прийом сподобався
Анна 22 Червень 2024
Консультація сподобалась - лікарка кваліфікована.
Георгій 22 Червень 2024
Лікарка освічена, дуже нам допомогла.
Віолетта 22 Червень 2024
Усе сподобалось - відношення лікарки, взагалі ми були в неї вже не вперше, постійно до неї звертаємось, її консультації завжди допомагають. Візитом залишились задоволеними.
Направлено до клініки
мама Даша 06 Червень 2024
Не сподобалося як лікар спілкується
Аліна 06 Червень 2024
Я рік не могла вилікувати свою алергію, інші лікарі мене тільки відправляли на додаткові аналізи, поміняла багато лікарів. До лікаря йшла по рекомендаціях, за пів години консультації я дізналася більше ніж за рік. Лікар дуже ясно все пояснила, виявила від чого у мене алергія. Я дуже вдячна лікарю
Олена 04 Червень 2024
Лікар зі мною був дуже чемний, ознайомився з усіма моїми документами, все розповів, мені прийом дуже сподобався. Дуже хороший лікар. В майбутньому буду до лікаря звертатися якщо буде необхідно, дуже сподобався лікар
Виолетта 23 Травень 2024
Замечательный доктор, очень понравился, к доктору обращались уже два раза, прейдём еще
Сергій 21 Травень 2024
Тетяна 18 Травень 2024
Мені лікар дуже сподобався, візит відбувся прекрасно.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Одеса