Одеса
Лікар Травматолог Макаров Володимир В'ячеславич на Doc.ua

Макаров Володимир В'ячеславич

Лікар спеціалізується на травматології. Здійснює консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання та патології травматологічного спектру. Постійно вдосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів

Освіта

• Одеський Національний Медичний Університет (2019)
  • Інтернатура зі спеціальності ортопеда-травматолога, яку проходив в Одеській Обласній Клінічній Лікарні (2021)

Курси

• Відвідував ортопедо-травматологічне відділення ООКБ, де чергував та асистував в операціях для здобуття практичних та теоретичних знань у своїй спеціальності (2016)
  • Інтенсивна терапія, невідкладні стани, трансфузіологія

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Огляд
  • Первинна діагностика
  • Підбір схеми лікування

Перевірені відгуки про лікаря

12 Відгуки
Марія 13 Травень 2024
Професійна була консультація, все було зрозуміло та доступно пояснено, прописав призначення який я зараз виконую. Я залишилась задоволена
Ольга 30 Квітень 2024
Лікар нам дуже сподобався. Візит пройшов добре, нас повністю усе влаштувало. Дякуємо.
Катерина 11 Березень 2024
Уважний та кваліфікований лікар, зробив ретельний огляд, призначив обстеження, планую звертатися ще. Дякую!
Анастасія 03 Лютий 2024
Лікар дуже приємний і виглядає як компетентний, говорив зі мною українською що для Одеських клінік це диво, призначив аналізи додаткові. Рекомендую
Анастасія 16 Грудень 2023
Лікар поставив діагноз, добре оглянув, проконсультував, порадив  які вправи треба робити, видав направлення на масаж. Виписав лікування, вказав які фізичні вправи можна робити вдома. Лікар молодець, все пояснив доступно. Мене все влаштувало.

Всі лікарі Одеса