Одеса
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург-онколог Щербина  Вікторія  Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Щербина Вікторія Володимирівна

Повний супровід пацієнта від встановлення діагнозу до настання ремісії.

Перевірені відгуки про лікаря 27 відгуків

Ангеліна 14 Травень 2024
 Дуже чудовий прийом, дуже хороший лікар, все розказала, дала рекомендації, заспокоїла. Я дуже задоволена лікарем
Ірина 11 Травень 2024
Прийом сподобався, все влаштувало
Юлія 09 Травень 2024
Можу поставити оцінку п'ять, спілкуванням з лікаркою та прийомом задоволена, дякую.
Олена 04 Травень 2024
Лікар мені дуже сподобався. Візит пройшов просто чудово.
Вікторія 27 Квітень 2024
Перше враження що лікарка фахова, знає що каже, на мої питання відповіла. Приємна дуже лікарка
Олена 24 Квітень 2024
Лікарка дуже уважна, турботлива. Гарна лікарка, мені сподобалась
Тетяна 20 Квітень 2024
Дуже все сподобалося, лікар дуже уважна, максимально досконально все проконсультувала, все було без зайвих питань. Я задоволена роботою лікаря.
Любовь 20 Квітень 2024
К доктору раньше обращалась, доктор тогда работала в другой клинике. Потом я доктора потеряла и долго искала в интернете, очень рада, что нашла доктора в другой клинике. Доктор профессионал высокого уровня! Я знаю многих врачей этой специальности и поэтому я могу сравнить. Доктор подходит к каждому пациенту индивидуально, не шаблонный подход по протоколу и все, а очень внимательно. Доктор  молодец, высокий уровень и знания!
Ксенія 20 Квітень 2024
Чудовий прийом, дуже сподобався
Леонід 10 Квітень 2024
Дуже фахова лікарка, я отримав усю необхідну інформацію, після виконання рекомендацій, планую повторний візит.
1 2 3

Всі лікарі Одеса