Одеса
Лікар Мамолог, Онколог Берзой Олександр Андрійович на Doc.ua

Відгуки про Берзой Олександр Андрійович

Консультація від1000 грн
Один із найкращих онко-мамологів Одеси зі стажем роботи 39 років. Проводить первинний та консультативний прийом пацієнток із захворюваннями молочної залози. Після збору анамнезу захворювання підбирає індивідуальне консервативне чи оперативне лікування. Виконує різні варіанти біопсій молочних залоз.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 24 відгуки

Світлана 03 Квітень 2024
Загалом візит пройшов чудово. Все дуже сподобалося.
Каріна 03 Квітень 2024
Дуже все сподобалося.
Олена 01 Квітень 2024
Лікаря знаю вже давно, дуже хороший лікар, дуже уважний, гарний спеціаліст. В клініку йшла тільки заради цього лікаря
Лариса 01 Квітень 2024
Оцінюю на відмінно прийом у лікаря, все гідно, вчасно, на найвищому рівні, мені приділили достатньо часу та уваги, дякую.
Євгеній 27 Березень 2024
Дуже кваліфікований лікар, чудовий фахівець та приємний в спілкуванні, рекомендую.
Татьяна 20 Березень 2024
Доктора знаю давно, обращаюсь к доктору на протяжении восьми лет. Никаких замечаний, всегда очень внимательно, консультация всегда хорошего качества. Доктор - специалист высокого уровня
Лілія 13 Лютий 2024
Гарний лікар, подивися висновки та заспокоїв мене. Залишилась візитом задоволена.
Владислава 30 Січень 2024
Дуже сподобався лікар, дуже кваліфікований, все чітко розказав, я повністю задоволена
Лариса 24 Січень 2024
Я дуже задоволена лікарем, ввічливий, тактовний, уважний та компетентний, допоміг мені та надав рекомендації, дякую.
Наталя 20 Грудень 2023
Лікар кваліфікований, наразі продовжую обстеження.
1 2 3

Всі лікарі Одеса