Одеса
Лікар Онколог, Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Дегтяренко Сергій Петрович на Doc.ua

Відгуки про Дегтяренко Сергій Петрович

21год опыта
Сергій Петрович професіонал в області проктології та хірургічних операціях при захворюваннях, в тому числі онкологічних, товстої і прямої кишки. Доктор захистив кандидатську дисертацію, має 1 патент і є автором 25 наукових статей. Брав участь у всіх з'їздах онкологів і колопроктологів України і в деяких був доповідачем.

Перевірені відгуки про лікаря 269 відгуків

Тетяна 17 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікар зрозуміло все пояснив, я задоволена візитом до лікаря
Анонім 12 Квітень 2024
Грамотний лікар, все мені пояснив, дякую.
Александр 11 Квітень 2024
Хороший прием, доктор отзывчивый, хорошо все объяснил, визитом к доктору доволен
Альона 14 Березень 2024
Лікар дуже коректний, на мій погляд, гарний спеціаліст, заспокоїв, виписав лікування, лікування допомагає і є покращення стану. Я задоволена роботою лікаря
Роман 07 Березень 2024
Все сподобалося на візиті. Лікар виконав свою роботу просто на п'ять балів, спростував усі попередні висновки, чітко поставив діагноз. Все супер було. Лікарем і візитом дуже задоволені.
Сергей 21 Лютий 2024
Доктор опытный специалист, это видно сразу по тому как доктор действует. Доктор внимательно провел осмотр, консультацией я остался доволен. Доктор молодец! Обязательно обращусь к доктору еще
Ольга 14 Лютий 2024
Хочу поділитися відгуком про відвідування лікаря хірурга проктолога онколога Дегтяренко Сергія Петровича. Прийшла до нього з виснажливим симптомом, який турбує мене вже близько року, швидше виключити проктологію. Лікар провів розмову, почув з 1 разу, що відбувається з пацієнтом. Вивчив дослідження, які я збирала протягом року, відвідувала фахівців різних галузей. Вказав на невідповідність даних колоноскопії та іригоскопії, пояснив яке з досліджень в моєму випадку є більш ефективним, при таких проблемах з кишківником. Прочитав висновки МРТ та інше. Провів проктологічний огляд, цілком виключив проблеми з проктологією. Після цього ще раз провів глибоку бесіду з пацієнтом і за даними МРТ спинного мозку дав дуже цінне припущення. Пояснив до якого фахівця звернутися. Дякую величезне, більше б таких лікарів
Володимир 07 Лютий 2024
Прийняв майже за часом, був фаховим та делікатним, візитом залишився задоволеним.
Наталія 29 Січень 2024
Прийомом задоволена, дякую.
Наталія 25 Січень 2024
Нас все влаштувало, гарний спеціаліст і хороша людина, уважно ставиться до пацієнта, лікар все розповів, відповів на всі наші питання з проблемою з якою ми звернулися, прийомом і лікарем задоволені
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Одеса