Одеса
Лікар Онколог, Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Дегтяренко Сергій Петрович на Doc.ua

Дегтяренко Сергій Петрович

21рік досвіду
Сергій Петрович професіонал в області проктології та хірургічних операціях при захворюваннях, в тому числі онкологічних, товстої і прямої кишки. Доктор захистив кандидатську дисертацію, має 1 патент і є автором 25 наукових статей. Брав участь у всіх з'їздах онкологів і колопроктологів України і в деяких був доповідачем.
  • Нагороджений Почесною грамотою Одеської обласної ради (2010)
  • Нагороджений Почесною відзнакою Одеської обласної ради (2014)
  • Захистив дисертаційну роботу на тему: «Вибір методу хірургічного лікування складних нориць прямої кишки» в Спеціалізованій Вченій Раді НМАПО ім. П.Л. Шупика за фахом «Хірургія» (2015)
  • Має 1 патент, 45 наукових статей
  • Приймав участь та робив доповіді у всіх з'їздах хірургів, колопроктологів та онкологів України

Освіта

• Одеський державний медичний університет, «Лікувальна справа» (1999)
  • Інтернатура в Одеській обласній клінічній лікарні (2001)
  • Кафедра хірургічних хвороб з післядипломною підготовкою ОДМУ, лаборант кафедри (2003)
  • Кафедра хірургічних хвороб з післядипломною підготовкою ОДМУ в аспірантурі (2006)
  • Асистент кафедри хірургічних хвороб з післядипломною підготовкою ОДМУ (2006)

Курси

• Цикл первинної спеціалізації на ФПК Київського національного медичного університету імені О.О. Богомольця (2009)
  • Вища категорія з хірургії, посвідчення №69-0 (2016)
  • Вища категорія з проктології №154-к (2015)
  • Спеціалізація з онкології посвідчення №1363, НМАПО ім. П.Л. Шупика (2010)
  • Спеціалізація з «Організації та управління охороною здоров'я» сертифікат АТ № 000834/287 (2011)
  • Спеціалізація з онкохірургії, посвідчення №4480 НМАПО ім. П.Л. Шупика (2015)
  • Спеціалізація з ендоскопії №006577 (2018)
  • ТУ «Лапароскопічна і мініінвазивна колопроктологія» № 004017 (2020)
  • ТУ «Психолого-педагогічні основи вищої освіти» №МБНХ004017, Харків (2020)

Участь в асоціаціях

• Асоціація колопроктологів України
  • Європейська та українська асоціація ендоскопічних хірургів
  • Українська спілка онкохірургів
  • Європейська асоціація хірургів онкологів

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Ректороманоскопія (біопсія пухлин)
  • Колоноскопія
  • Ірігоскопія (рентген кишечника)
  • Лікування таких захворювань, як: анальна тріщина, парапроктит, дивертикулярна хвороба товстої кишки, епітеліальний куприковий хід та ін.

Перевірені відгуки про лікаря

270 Відгуки
Леонід 01 Травень 2024
Дуже уважний лікар, пояснив, роз'яснив, вислухав, наразі задоволений, а як, далі буде видно.
Тетяна 17 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікар зрозуміло все пояснив, я задоволена візитом до лікаря
Анонім 12 Квітень 2024
Грамотний лікар, все мені пояснив, дякую.
Александр 11 Квітень 2024
Хороший прием, доктор отзывчивый, хорошо все объяснил, визитом к доктору доволен
Альона 14 Березень 2024
Лікар дуже коректний, на мій погляд, гарний спеціаліст, заспокоїв, виписав лікування, лікування допомагає і є покращення стану. Я задоволена роботою лікаря

Всі лікарі Одеса