Одеса
Лікар Офтальмолог Шишман  Ольга Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Шишман Ольга Володимирівна

Ольга Володимирівна - лікар офтальмолог. Займається діагностикою та лікуванням захворювань органів зору. Лікар проводить офтальмоскоскопію, біомікроофтальмоскопію (дослідження переднього відрізка), видалення чужерідного тіла рогівки, кон’юктиви, вимірювання внутрішньоочного тиску визначення рефракції за допомогою КРФ, підбір окулярів, лінз та ін.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Олександр 06 Травень 2024
Нам дуже сподобався лікар. Надав усі необхідні рекомендації, видно що лікар гарний спеціаліст. Візит пройшов максимально добре.
Олександра 01 Травень 2024
В принципі мене все влаштувало, прийомом задоволена, дякую.
Ольга 17 Квітень 2024
Лікар дуже  уважна, гарний спеціаліст, ретельно провела огляд, взяла необхідні аналізи. Дуже гарні враження по прийому, звернуся до лікаря на повторний прийом
Сергей 04 Грудень 2023
Шикарный Ольга Владимировна. Все по факту и четко объяснила, разъяснила. Все прошло хорошо
Нина 17 Липень 2023
Кваліфікований лікар.
Олександра 23 Червень 2023
Мене зустрів компетентний лікар, який дав відповіді на усі мої запитання. Візитом залишилась дуже задоволена. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Всі лікарі Одеса