Одеса
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Кушніренко Наталія Леонідівна на Doc.ua

Кушніренко Наталія Леонідівна

Лікар-гінеколог володіє всіма сучасними методами діагностики, лікування і профілактики гінекологічних захворювань. Виконує операції при патологіях шийки матки, гістероскопічні (малоінвазивні) втручання різної ступені важкості: при гиперплазії ендометрія, поліпах тіла, шийки матки, внутрішньоматкових сінехіях, перетинках, субмукозних міомах. Виконує оперативні втручання також під внутрішньовенною седацією. Виконує операції лапароскопічним та відкритим доступом при доброякісній паталогії яєчників (кісти, ендометріоз), злукових процесах малого тазу, маткових труб (гідросальпінгс, відновлення прохідності труб при трубному безплідді), міомах матки. Володіє методиками пластичних операцій на жіночих статевих органах: вагінопластика, корекція вагінального пролапсу, корекція статевих губ. Активно використовує лазерні методики лікування атрофічних, післяпологових, посттравматичних змін піхви, при опущеннях, нетримання сечі.

Освіта

• Закінчила Одеський державний медичний університет
  • Пройшла інтернатуру за фахом «Дитяча гінекологія» на базі Первомайського районного територіального медичного об'єднання в Миколаївській області.
  • Пройшла курси первинної спеціалізації за фахом «Акушерство і гінекологія» (2005)
  • Був привласнений вищий атестаційна категорія за фахом «Акушерство і гінекологія» (2015)
  • Друга атестаційна категорія за фахом «Ультразвукова діагностика» (2019)

Курси

• Пройшла курси тематичного удосконалення «Кольпоскопічна діагностика і лікування патології шийки матки» на базі Одеського державного медичного університету, факультет післядипломної підготовки (2010)
  • Пройшла цикл з акушерства та гінекології на на базі Одеського державного медичного університету, факультет післядипломної підготовки (2010)
  • Цикл тематичного удосконалення «Лапароскопічні та інші малоінвазивні технології в хірургії та гінекології» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І Я. Горбачевського, факультет післядипломної освіти (2010)
  • Курс стажування за фахом «Ультразвукова діагностика» на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, факультет післядипломної освіти (2014 року)

Виконувані процедури

• Гістерорезектоскопія
  • Гінекологічний огляд
  • Гістероскопія
  • Кольпоскопія шийки матки
  • Лабіопластика (корекція статевих губ)
  • Лікування стресового нетримання сечі у жінок
  • Ендоскопічна хірургія
  • Симультанні операції

Перевірені відгуки про лікаря

28 Відгуки
Лоліта 23 Квітень 2024
Лікарка була дуже приємною, й надала гарну консультацію, надала відповіді на усі мої питання, пропонувала усе, що тільки можна. Візитом залишилась повністю задоволеною.
Христина 19 Березень 2024
Сподобався лікар, візит пройшов чудово. Все дуже суперово було. Запишуся до цього лікаря ще на один візит обов'язково.
Христина 27 Грудень 2023
На прийомі мені все сподобалося, лікарка уважна та компетентна, дякую.
Анастасія 15 Листопад 2023
Все чудово. Лікар не тисла на мене, як буває з іншими лікарями, дуже коректно все мені пояснила, мені все сподобалось
Любов 14 Листопад 2023
Лікар добрий фахівець. Рекомендую