Одеса
Лікар Акушер-гінеколог Данченко Наталія Генадіївна на Doc.ua

Данченко Наталія Генадіївна

Лікар вищої категорії. Проводить лікування таких захворювань: безпліддя, кісти, міоми, ендометріоз. Займається розробкою індивідуальних схем лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Лауреат рейтингу "100 успішних жінок Південного регіону України 2017"

Освіта

• Одеський державний медичний університет (1978)
  • Підтвердження вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю "Акушерство та гінекологія" (2018)

Виконувані процедури

• Планування вагітності
  • Ведення пологів
  • Лікування безпліддя
  • Лікування захворювань жіночої статевої системи
  • Неоперативне лікування кіст, міом

Перевірені відгуки про лікаря

10 Відгуки
Софія 17 Квітень 2024
Все було добре, лікар пояснила і відповіла на всі мої запитання, прийом сподобався
Татьяна 15 Листопад 2023
Могу отметить высокий профессионализм Данченко Наталии Геннадиевны, она ответила на все мои вопросы и помогает решить моб проблему. Я осталась довольна консультацией.
Єлизавета 21 Червень 2023
Анастасия 03 Травень 2023
Направлено до клініки
К Анастасия К 04 Листопад 2021
Врач показалась грамотной, но не даёт задавать вопросы что и как. За повторную консультацию заплатила как за первую. При этом мне нужно будет прийти и третий раз. И сдать ещё одни анализы, но самостоятельно везти их по адресу указанном врачем. Лечение растянутое и я не знаю почему(врач не разрешает задавать вопросы, обрывает их). На данный момент мне лечат не то с чем я пришла, но может я не все понимаю. Но опять же, мне не объяснили почему Врач сделала мне замечание по поводу маски, хотя у самой она была спущена ниже носа

Всі лікарі Одеса