Одеса
Лікар Акушер-гінеколог Данченко Наталія Генадіївна на Doc.ua

Відгуки про Данченко Наталія Генадіївна

Консультація від 600 грн
Лікар вищої категорії. Проводить лікування таких захворювань: безпліддя, кісти, міоми, ендометріоз. Займається розробкою індивідуальних схем лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Альона 05 Червень 2024
Дуже сподобалася лікарка, приємна в спілкуванні, надала якісну консультацію, я дуже задоволена, дякую!
Софія 17 Квітень 2024
Все було добре, лікар пояснила і відповіла на всі мої запитання, прийом сподобався
Татьяна 15 Листопад 2023
Могу отметить высокий профессионализм Данченко Наталии Геннадиевны, она ответила на все мои вопросы и помогает решить моб проблему. Я осталась довольна консультацией.
Єлизавета 21 Червень 2023
Анастасия 03 Травень 2023
Направлено до клініки
К Анастасия К 04 Листопад 2021
Врач показалась грамотной, но не даёт задавать вопросы что и как. За повторную консультацию заплатила как за первую. При этом мне нужно будет прийти и третий раз. И сдать ещё одни анализы, но самостоятельно везти их по адресу указанном врачем. Лечение растянутое и я не знаю почему(врач не разрешает задавать вопросы, обрывает их). На данный момент мне лечат не то с чем я пришла, но может я не все понимаю. Но опять же, мне не объяснили почему Врач сделала мне замечание по поводу маски, хотя у самой она была спущена ниже носа
Наталия 30 Липень 2021
Лікар дуже професійний, гарно ставиться до своїх пацієнтів, з повагою ставиться до своєї роботи. У цього лікаря наглядаюсь вже протягом п'яти років. Найкращий лікар!
Олена 02 Липень 2021
Лариса 05 Березень 2021
Очень внимательная. Мне показалась грамотной, хорошее отношение к пациенту и уделила мне достаточно времени. В целом осталась довольна посещением
Александра 04 Грудень 2020

Всі лікарі Одеса