Одеса
Лікар Гінеколог Шляхтіна Людмила Петрівна на Doc.ua

Шляхтіна Людмила Петрівна

Освіта

• 1997 - закінчила Одеський медичний університет ім. Н.І. Пирогова, спеціальність «Лікарська справа».

Курси

• 2020 - науково-практична Українська фахова школа «Гінекологія та репродуктивна ендокринологія(USGRE)».
  • 2020 - курси «Репродуктивне здоров’я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів».
  • 2020 - курси «Гормони та здоров'я жінки».
  • 2020 - науково-практичний семінар: «Сучасні досягнення в практиці лікаря акушера-гінеколога».
  • 2020 - курси «Невкладні стани в акушерстві та гінекології».
  • 2020 - міжнародна конференція «Клінічні протоколи в гінекологічній ендокринології», Туреччина.
  • 2020 - міжнародна конференція «Експансивна хірургія в гінекології: ендометріоз.пролапс.рак».
  • 2021 - конференція «Якість життя сучасних жінок-шлях у майбутнє».
  • 2021 - підвищення кваліфікації на базі Одеського національного медичного університету «Акушерська та гінекологічна нейроімуноендокринологія».
  • 2021 - конференція «Досягнення та перспективи експериментальної та клінічної ендокринології».
  • 2022 - «Четверта українська фахова школа з гінекологічної та репродуктивної ендокринології з міжнародною участю», м. Київ.
  • 2022 - курси «Акушерство та гінекологія: нові реалії», м. Київ.
  • 2022 - курси «Antibiotic resistance stop», Національний університет охорони здоров’я ім. Щупика П. Л.
  • 2022 - курси «Ендокринна патологія у віковому аспекті», м. Харків.

Участь в асоціаціях

• 2021 - член Міжнародної Європейської асоціації акушерів-гінекологів.

Перевірені відгуки про лікаря

26 Відгуки
Ольга 02 Травень 2024
Дуже подобається цей лікар. Фахівець дуже добре відноситься до пацієнтів, я повністю залишилася задоволена візитом у цього лікаря.
Катерина 26 Березень 2024
Задоволена прийомом, все пройшло добре, дякую.
Направлено до клініки
Виталия Бурдейная 20 Березень 2024
к сожалению осталось не самое приятное чувство, обратилась я с заболеванием цистит, которое приносил ужасный дискомфорт, меня отправили на миллион анализов, и не дали прямого лечения на это заболевание, каждый раз как приходила отправили на новые непонятные анализы, прописали препарат, который мне не очень помогал, я об этом сказала врачу, она сказала нужно поиграться подождать, я ждала ощущения оставались, мне не выписали антибиотики, мне пришлось обратиться в другую клинику
Марія 25 Лютий 2024
Відбувся візит добре. Дякую.
Ольга 20 Лютий 2024
Все сподобалося на візиті. Це вперше, коли я всім повністю задоволена.

Всі лікарі Одеса