Одеса

Консультація від600 грн
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 29 відгуків

Даша 30 Червень 2024
Це мій постійний гінеколог, у якого я отримую вже декілька років огляд та консультації. Мені вона подобається.
Ірина 08 Червень 2024
Дуже хороші і позитивні враження по лікарю, дуже хороший лікар, все зрозуміло пояснює, зайвого не призначає, все чітко по справі, прийом сподобався
Вікторія 09 Травень 2024
Доктор очень  внимательная, досконально смотрит проблему. Всем осталась довольна.
Ольга 02 Травень 2024
Дуже подобається цей лікар. Фахівець дуже добре відноситься до пацієнтів, я повністю залишилася задоволена візитом у цього лікаря.
Катерина 26 Березень 2024
Задоволена прийомом, все пройшло добре, дякую.
Направлено до клініки
Виталия Бурдейная 20 Березень 2024
к сожалению осталось не самое приятное чувство, обратилась я с заболеванием цистит, которое приносил ужасный дискомфорт, меня отправили на миллион анализов, и не дали прямого лечения на это заболевание, каждый раз как приходила отправили на новые непонятные анализы, прописали препарат, который мне не очень помогал, я об этом сказала врачу, она сказала нужно поиграться подождать, я ждала ощущения оставались, мне не выписали антибиотики, мне пришлось обратиться в другую клинику
Марія 25 Лютий 2024
Відбувся візит добре. Дякую.
Ольга 20 Лютий 2024
Все сподобалося на візиті. Це вперше, коли я всім повністю задоволена.
Вікторія 13 Лютий 2024
Лікар чудова, дуже гарно все пояснила, мені було все зрозуміло. Лікар може знайти підхід до кожного пацієнта. Лікар, як спеціаліст, мені дуже сподобалася.
Ірина 13 Лютий 2024
Цілком задоволена прийомом, все акуратно, уважно, рекомендації доречні та об'єктивні, дякую.
1 2 3

Всі лікарі Одеса