Одеса
Лікар Невролог Жилінська Ганна Вадимівна на Doc.ua

Відгуки про Жилінська Ганна Вадимівна

Консультація від750 грн
Лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Основні напрями професійної діяльності: діагностика та лікування пароксизмальних розладів свідомості; епілепсії; головного болю; судинних захворювань нервової системи; панічних і тривожних розладів, лікування посттравматичних захворювань головного мозку, когнітивних порушень
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 77 відгуків

Ірина 16 Липень 2024
Лікарка дуже уважна, мені дуже сподобалася, як і консультація і прийом в цілому, дякую.
Євгеній 18 Червень 2024
Доктор меня внимательно выслушала и осмотрела, дала отличные рекомендации которые помогают. Всем рекомендую
Наталія 11 Червень 2024
Анна Вадимівні дійсно чудовий лікар. Візит пройшов просто прекрасно.
Ситуацію виправлено
Константин 07 Червень 2024
Не доволен приемом. Деньги на ветер. Не красиво поступила врач.
Жилінська Ганна Вадимівна 03 Липень 2024
Мені дуже шкода, що Ви отримали негативні емоції, але, на жаль, я не може відповідати пацієнтам у неробочий час.
Сергій 30 Квітень 2024
Олена 16 Квітень 2024
Дуже добре пройшов візит у цього спеціаліста. Я дуже задоволена візитом і лікарем теж.
Людмила 21 Березень 2024
У мене були дуже сильні головні болі протягом декількох років. Коли приїхала в Одесу та пішла до лікарки Жилінська Анни Вадимівни, вона мені підібрала лікування такий що майже рік у мене не боліла голова. У мене про лікаря тільки найкращі враження, всім рекомендую у кого проблема біль голови. Лікарка дуже уважна, вислуховує пацієнта та ввічлива.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Анонім 12 Березень 2024
Сподобався прийом у лікаря, дякую.
Ніна 29 Лютий 2024
Я більше , ніж задоволена, лікарка швидко розібралася в проблемі, прописала лікування, звертатимуся до неї і надалі. Дякую!
Ростислав 03 Лютий 2024
Все було добре та  професійно. Не дарма потратив свій час.
5 6 7 8 chevron_right

Всі лікарі Одеса