Одеса
Лікар Подолог Злотя Аліна Іванівна на Doc.ua

Злотя Аліна Іванівна

Аліна Іванівна володіє методами тейпування в подології, ефективно працює з проблемами грибкових уражень стоп, мозолів, натоптишів, бородавок і врослих нігтів, використовує найсучасніші методики медичного манікюру і педикюру.
  • Навчалася у німецьких фахівців
  • Безперервно вдосконалює свої професійні знання і навички на курсах підвищення кваліфікації, семінарах і конференціях в області подології.
  • Аліна Іванівна - весела і доброзичлива людина, займається своєю улюбленою справою з величезним задоволенням. Тому результат її роботи завжди: не тільки відмінний стан нігтів і стоп, але і чудовий настрій її клієнтів.

Освіта

• Одесское областное медицинское  училище (2006)
  • Одесский медицинский институт (начало в 2017)

Курси

•  Одеська конференція подологів (2007)
  •  «Дитер Бауман. Конференція Пастлампа» (2014)
  •  «Інге Родожичич. Скоба Наспан Платинум», Київ (2016)
  •  «Конференція Скоба ОРА» (2016)
  •  Навчання у Павла Квартирникова, Одеса (2014-2016)
  •  Конгрес подологів, Львів (2014-2017)

Виконувані процедури

• Медичний манікюр і педикюр
  • Корекція врослого нігтя
  • Видалення мозолів, натоптишів, бородавок, лікування грибкових уражень шкіри і нігтів тейпування в подології
  • Догляд за діабетичною стопою

Перевірені відгуки про лікаря

50 Відгуки
Павел 05 Квітень 2024
Хороший прием, доктор помогла
Лилия 01 Квітень 2024
К доктору обращалась уже второй раз, очень хороший доктор, если следующий раз будет необходимо, то буду обращаться только к этому доктору
Направлено до клініки
Олександра 29 Березень 2024
Лікар може і не погана, але сказала ставити титанову пластину на запалення (вросший ніготь на нозі), я пішла до іншого спеціаліста і сказали, що так ніхто не робить і результату не буде, воно буде постійно відпадати. Висновок такий, що майстер просто хотіла заробити на установці пластини, яка б ніяк мені не допомогла. Не раджу
Ирина 29 Березень 2024
Хороший доктор, процедура прошла хорошо и аккуратно
Лариса 22 Березень 2024
Отримала вичерпну консультацію і прийом в цілому мене задовольнив, дякую.

Всі лікарі Одеса