Одеса
Лікар Отоларинголог Титаренко Ольга Велентинівна на Doc.ua

Титаренко Ольга Велентинівна

Доктор спеціалізується на отоларингології. Проводить промивання носа методом переміщення, катетеризацію євстахієвих труб, пункцію гайморових пазух, ендоскопічний огляд, промивання лакун мигдалин, парацентез, видалення сторонніх тіл з порожнини носа, зовнішнього слухового проходу, глотки, гортаноглотки. Веде прийом для дітей з народження
  • Доцент кафедри отоларингології (2004)

Освіта

• Одеський національний медичний університет, отоларингологія (1983)
  • Дитяча отоларингологія

Курси

• Учасник засідань ЛОР-товариства «Міждисциплінарний підхід до діагностики та лікування тонзилітів з позиції доказової медицини»

Виконувані процедури

• Промивання носа методом переміщення
  • Катетеризація євстахієвих труб
  • Пункції гайморових пазух
  • Ендоскопічний огляд
  • Промивання лакун мигдаликів
  • Парацентез
  • Видалення сторонніх тіл з порожнини носа, зовнішнього слухового проходу, глотки, гортаноглотки

Перевірені відгуки про лікаря

72 Відгуки
Ольга 25 Квітень 2024
Загалом візит пройшов добре, лікар мені дуже сподобався.
Наталія 18 Квітень 2024
Дуже класний, кваліфікований лікар. Хороша людина, візит у нас пройшов дуже добре. Лікар дійсно хороший спеціаліст, все нам доступно пояснила, надала хороші рекомендації, поставила діагноз. Розказала усе, що потрібно робити далі. Ми дуже задоволені цим лікарем.
Лілія 15 Квітень 2024
До лікаря зверталася вже не перший раз, лікар завжди якісно все розповідає, хороший лікар
Давид 15 Квітень 2024
Наданий момент цей лікар найкращий спеціаліст якого я зустрічав.
Ольга 04 Квітень 2024
Лікаря вже давно знаю і ходжу тільки до цього лікаря, дуже хороший лікар, лікар мені дуже подобається

Всі лікарі Одеса