Обухів
Лікар Мамолог, Онколог Тараненко Юлія Юріївна на Doc.ua

Тараненко Юлія Юріївна

Юлія Юріївна займається лікуванням травм і захворювань молочних залоз, передракової патології грудей, проводить огляд залоз у вагітних, надає рекомендації по грудному вигодовуванню. Веде прийом пацієнтів з дисгормональними проліферативними процесами. Бере участь в підготовці жінок до штучного запліднення
  • Участь в телепрограмах «Політика здоров'я», «Алло, лікарю», «Говорить Україна», «Стосується кожного»
  • Участь у науково-практичних конференціях, міжнародних конгресах, семінарах, круглих столах

Освіта

• Київський медичний інститут №2, спеціальність «Медична сестра» (1991)
  • Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, лікувальний факультет (1997)
  • Інтернатура на базі Київського онкологічного центру, спеціальність «Загальна онкологія» (1998)

Курси

• ТУ «Дерматоонкологія в практиці лікаря-дерматовенеролога», НМАПО ім. П.Л.Шупика (2018)
  • ТУ «Клінічна маммология», НМУ ім. О.О.Богомольця (2016)

Виконувані процедури

• Підготовки молочних залоз до вагітності і лактації
  • Профілактика застою молока в молочних залозах (лактостаз), тріщин сосків
  • Прийоми правильного зціджування молочних залоз і правильного годування дитини (захоплення, положення і т.п.)
  • Усунення застою молока у годуючих жінок (лактостазу)
  • Підготовка пацієнток до штучного запліднення (ЕКЗ, ICSI та ін.)
  • Вeдeнння пацієнтів з дисгормональною проліфіративною патологією (дифузна фіброзно кістозна мастопатія, дифузний фіброаденоматоз, хвороба Мінца, фіброаденоми, кісти молочних залоз, доброякісна гіперплазія грудних залоз у підлітків і дітей (з 7-8 років), гінекомастія у чоловіків)

Перевірені відгуки про лікаря

268 Відгуки
Олена 18 Квітень 2024
Добре все було на цьому візиті. Лікар гарно мене прийняла, все доступно пояснила, все чітко розказала та показала. Гарно мене проконсультувала, загалом візит у цього лікаря мені дуже сподобався.
Віктория 01 Квітень 2024
Дуже чуйна, уважна й насамперед професійна лікарка, ретельно переглянула попередні висновки, промацала. Одразу видно, що вона розуміється у своїй справі. Я задоволена, що потрапила саме до неї.
Оксана 22 Лютий 2024
До лікаря зверталася перший раз, на консультації все було добре. Лікар призначив аналізи, тільки після отримання результатів аналізів будуть якісь висновки та лікування. Перші враження хороші, планую звернутися ще
Карина 04 Січень 2024
До лікаря зверталась вже не перший раз, все чудово
Направлено до клініки
Марина 02 Жовтень 2023
У лікаря не було технічних засобів, щоб подивитися знімок. Йшла до лікаря сам з цим