Миколаїв
Лікар Гастроентеролог Баронова Олеся Вікторівна на Doc.ua

Баронова Олеся Вікторівна

Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Олеся Вікторівна постійно відвідує різні конференції та семінари, підвищує свій рівень знань і навичок

Освіта

• Дніпропетровська державна медична академія за спеціальністю «Лікувальна справа» (2007)
  • Інтернатура на базі Одеського державного медичного університету за спеціальністю «Внутрішні хвороби» (2007)

Курси

• На базі Дніпропетровської державної медичної академії отримана спеціалізація «Гастроентерологія» (2011)
  • Курси ТУ «Основні питання гастроентерології та дієтології» на базі НМАПО імені П. Л. Шупика (2015)
  • Курси ПАЦ «Гастроентерологія» на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького (2015 )
  • Друга кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Гастроентерологія» (2016)
  • Курси ТУ «Основні питання гастроентерології та дієтології» на базі НМАПО імені П. Л. Шупика (2019)
  • Спеціалізація «Ультразвукова діагностика» на базі Одеського національного медичного університету (2020)

Виконувані процедури

10 Відгуки
Любов 12 Грудень 2023
Хороший лікар, гарне враження
Олена 11 Грудень 2023
Лікар сподобався. Проконсультувала мене добре, УЗІ пройшла. Нормально все пройшло. Я візитом лишилася задоволена.
Ксенія 28 Листопад 2023
Дуже делікатна лікарка, усе чітко, ясно пояснила.
Віталій 22 Листопад 2023
Дуже добрий лікар, приділила нам багато часу, ми отримали рекомендації по ліках, зауважень не було
Ізабелла 01 Листопад 2023

Всі лікарі Миколаїв