Львів
Лікар Психолог, Психотерапевт Скибінська Зоряна Миколаївна на Doc.ua
4.6

Відгуки про Скибінська Зоряна Миколаївна

Практикуючий психолог, учасник проекту кататимно-імагінативної психотерапії, працює в напрямку психоаналізу і символдрами. Допомагає вийти зі складних життєвих ситуацій, подолати особистісні обмеження, внутрішні конфлікти і активізувати психічні ресурси
4.6
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 19 відгуків

Ганна 09 Січень 2023
Направлено до клініки
Диана 27 Січень 2021
Була на першому сеансі. Не сподобалось. По-перше, не зауважила і не загострила свою увагу на дитячій травмі, замість цього була відповідь - це такий людський фактор. Та невже, а те, що більша частина проблем в дорослому віці йде з дитинства. Діодний, тріодний та тінейджерський етапи є важливими у формуванні здорової психіки. А лікарка так просто знехтувала цим. По-друге, замісь того, щоб розібратись в причинах конфліктних ситуаціях у відносинах лікар зауважив, що якщо я буду так і надалі продовжувати, то втрачу кохану людину і всіх після неї. Що є очевидно, можна було делікатніше, чи хоча б спробувати розібратись в причинах конфліктів.
Наталія 15 Січень 2021
Тільки позитивний коментар.
Лідія 18 Листопад 2020
У лікаря професійний підхід до проблеми.
Катерина 02 Жовтень 2020
Ірина 24 Липень 2020
Мирон 12 Червень 2020
Анастасія 04 Березень 2020
Олена 15 Січень 2020
Лікар спеціаліст, розуміється у свої справі.
Альбіна 04 Листопад 2019

Всі лікарі Львів