Львів
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Карпеш (Соловйова) Ярина Олександрівна на Doc.ua

Карпеш (Соловйова) Ярина Олександрівна

Лікар другої категорії
Спеціаліст з проведення цифрової дерматоскопії, видалення новоутворень шкіри лазерним, радіохвильовим, кріодеструктивним методам, діагностичної біопсії утворів з накладанням швів. Також, володіє лазерними та ін’єкційними методиками, а також IPL терапії. Проводить лікування захворювань шкіри голови та волосся, цифрову трихоскопію.
  • Постійний учасник конференцій,семінарів: “Перший міжнародний конгрес хірургічного відновлення волосся в Україні”, “Науково-практична Школа Дерматоонкології” та інших.

Освіта

• Національний медичний університет їм. О. О. Богомольця (2015)

Курси

• Проходила курси з дерматоскопії, дерматоонкології, трихології та трихоскопії

Участь в асоціаціях

• Член Української академії дерматовенерологів України
  • Член Уукраїнської асоціації лікарів-дерматовенерологів, косметологів

Виконувані процедури

• проведення цифрової дерматоскопії,
  • видалення новоутворень шкіри лазерним, радіохвильовим, кріодеструктивним методам,
  • проведення діагностичної біопсії утворів з накладанням швів,
  • володіє лазерними та ін’єкційними методиками,
  • IPL терапії,
  • проводить лікування захворювань шкіри голови та волосся,
  • проводить цифрову трихоскопію.

Перевірені відгуки про лікаря

6 Відгуки
Вікторія 08 Січень 2024
Проконсультувала дуже добре, толково, ясно усе пояснила, спочатку термінами, а потім звичайними словами розтлумачила, щоб людина, яка не має медичної освіти змогла зрозуміти.
Надія 08 Листопад 2023
Лікарка мене заспокоїла та сказала що проблеми немає з якою я зверталась. Лікарка дуже хороша як фахівець, професійна у своїх питаннях, відповіла на мої запитання які мене цікавили, було приємно з нею спілкуватись. Дуже задоволена роботою лікаря.
Ерік 28 Жовтень 2023
Устим 09 Листопад 2022