Львів
Лікар Гастроентеролог Пристай Володимир Степанович на Doc.ua

Відгуки про Пристай Володимир Степанович

Лікар здійснює прийом пацієнтів з функціональними розладами шлунково-кишкового тракту (диспепсія, синдром подразненого кишківника, функціональний закреп, діарея), органічними розладами шлунково-кишкового тракту нижнього та верхнього поясів (гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, гастрит, виразкова хвороба, дуоденіт, дуоденогастральний рефлюкс, гепатит, хронічний холецистит, холангіт, панкреатит). Виконує купування жовчної коліки. Консультує щодо спеціальних режимів харчування та щодо здорового рослинного харчування (веганство)
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Євген 29 Квітень 2024
Я дуже задоволений прийомом, можу поставити найвищу оцінку, дякую.
Юлія 11 Квітень 2024
Ольга 20 Лютий 2024
Все добре пройшло.
Ніна 06 Лютий 2024
Лікар здався мені досвіченим, знає свою справу, сподобалось відношення. Побачу як буде лікування, але, на перший погляд, усе пройшло добре.
Ольга 19 Січень 2024
Була на прийомі у цього лікаря, задоволена та можу рекомендувати, консультація змістовна, надані рекомендації щодо лікування. Дякую!
07 Листопад 2023
Лікар все дуже зрозуміло мені пояснив, розьяснив, дав рекомендації, направив на аналізи
Олександр 14 Липень 2023
Єлизавета 07 Квітень 2023