Львів
Лікар Гастроентеролог Савка Надія Орестівна на Doc.ua

Відгуки про Савка Надія Орестівна

Надія Орестівна — лікар-гастроентеролог з великим досвідом роботи, займається діагностикою і лікуванням захворювань стравоходу, кишківника, печінки, підшлункової залози

Перевірені відгуки про лікаря 26 відгуків

Галина 19 Березень 2024
Візит пройшов чудово. Лікар досить кваліфікований спеціаліст. Дуже вдячна лікарю за допомогу.
Іван 05 Березень 2024
Дякую лікарці, мені все сподобалося, задоволений прийомом, планую повторний візит.
Андрій 08 Лютий 2024
Надія Орестівна чудовий фахівець, уважно слухає та надає виключно потрібні коментарі і поради, планую повторний прийом до неї після обстеження, дякую.
Олеся 06 Лютий 2024
Непогано, але мене не полишало відчуття, що лікарка має бажання скоріше завершити прийом, це мені не сподобалося.
Раїса 18 Січень 2024
Лікар дуже добре все розповіла, дуже добре пояснила, назначила аналізи. Після здачі аналізів плануємо звернутися до лікаря на повторний прийом. У нас дуже хороше враження, задоволені лікарем
Направлено до клініки
Олена 11 Січень 2024
Дуже не комфортне спілкування, мені взагалі не сподобалося, все відбувалося дуже не приємно, не рекомендую.
Тетяна 11 Січень 2024
Анонім 04 Січень 2024
Олеся 02 Січень 2024
Все добре пройшло.
Володимир 14 Грудень 2023
Дуже мало часу лікарю дають на консультацію з пацієнтом. Доводиться чекати довго у черзі.
1 2 3

Всі лікарі Львів