Львів
Лікар Офтальмолог Сандак Віра Ігорівна на Doc.ua

Сандак Віра Ігорівна

21рік досвіду
Лікар займається діагностикою і лікуванням короткозорості, далекозорості, астигматизму, косини, амбліопії, спазму акомодації, запальних захворювань. Спостерігає діток від народження. Підбирає вправи для очей для виправлення вад зору. Консультує з приводу окулярів та контактних лінз.

Участь у конференціях і семінарах

• Тренінговий семінар "Підбір астигматичних контактних лінз", Львів (2012)
  • Всеукраїнський симпозіум "Ретіна-Львів 2016", Львів (2016)
  • Науково-практичний семінар "Актуальні питання контактної корекції зору", Львів (2016)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи діагностики і лікування вітреоретинальної патології", Львів (2016)
  • Рефракційний пленер, Київ (2017)
  • Науково-практична конференція "Актуальні питання офтальмології", Чернівці (2017)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю "Філатовські читання", Одеса (2017)
  • Науково-практична конференція офтальмологів з міжнародною участю "Філатовські читання", Одеса (2019)

Освіта

• Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, спеціальність "Лікувальна справа" (2001)
  • Інтернатура за спеціальністю "Офтальмологія" на базі ЛНМУ ім. Данила Галицького (2003)
  • Спеціалізація за напрямком "Дитяча офтальмологія" на базі ЛНМУ ім. Данила Галицького (2007)

Курси

• Тематичне удосконалення та Передатестаційний цикл на ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького (2016)

Участь в асоціаціях

• визначення схеми лікування

Перевірені відгуки про лікаря

44 Відгуки
Юліан 16 Березень 2024
Сподобалось гарне ставлення до дитини, одразу відбувся добрий такий контакт, ну й мені, як мамі було усе зрозуміло які проблеми та як виходити з цих ситуацій. Обстежила зір від а до я, дуже ретельно. Я була приємно вражена.
Даніїл 04 Березень 2024
Мене все влаштувало, зауважень не було
Амір 24 Січень 2024
На прийомі все було добре, отримали інформативну консультацію щодо нашої проблеми та поради, дякуємо.
Платон 13 Жовтень 2023
Тимур 13 Жовтень 2023