Львів
Лікар Невролог Негруб Вікторія Віталіївна на Doc.ua

Негруб Вікторія Віталіївна

21рік досвіду
Вікторія Віталіївна спеціалізується на діагностуванні та комплексному лікуванні патологій у дитячій неврології. Проводити профілактику таких захворювань, як мігрень, затримка моторної Функції, епілепсія, заїкання, тік, порушення сну, гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС.

Освіта

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, спеціальність «Педіатрія» (2003)
  • Інтернатура за спеціальністю «Дитяча неврологія» при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Шупика (2004)

Курси

• Передатестаційний цикл на базі ФПДО ЛНМУ, отримано першу категорію (2016)
  • Курс тематичного удосконалення з напрямку «Ураження нервової системи при патології внутр органів» на ФПДО ЛНМУ (2015)
  • Курс тематичного удосконалення з напрямку «Вибрані питання дит неврології» на ФПДО ЛНМУ (2015)
  • Курс тематичного удосконалення з напрямку «Пароксизмальні стани епілептичного та іншого генезу у дітей» на ФПДО ЛНМУ (2017)
  • Continue medical programs: «Дитяча епілепсія, типи та види», «Фокальні ідіопатичні епілепсії», Львів (2019)
  • Семінар «Сучасні стандарти діагностики та лікування дітей з синдромом дефіциту уваги і гуперактивності» в рамках Міжнародного проекту «Психічне здоров'я для України», Львів (2019)

Участь в асоціаціях

• Призначення лікувальної фізкультури

Перевірені відгуки про лікаря

62 Відгуки
Лев 22 Квітень 2024
Все супер, прийом влаштував нас, дякую.
Анна 16 Квітень 2024
Я задоволена консультацією - лікар адекватно все пояснила, розказала, прописала лікування, знайшла контакт з дитиною. Мені все сподобалось й відношення, й консультація, й лікар, й те що вона робила, як спілкувалась із дитиною - це для мене головне!
Денис 12 Квітень 2024
Лікарка досвідчена, вес пояснила, надала рекомендації, дякуємо.
Тимофій 08 Квітень 2024
Досвідчений лікар, грамотно все пояснив, гарно віднісся до дитини, я задоволена
Іван 08 Квітень 2024
Ми отримали консультацію, що хотіли й повну відповідь лікаря.

Всі лікарі Львів