Львів
Лікар Мануальный терапевт, Ортопед, Вертебролог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ), Ортопед-травматолог Сай Василь Андрійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедії, травматології. Проводить консультативний прийом, ортопедичну корекцію хребта методом «короткого важеля», паравертебральні, параартикулярні блокади, зональні ін'єкції, карбоксітерапію, процедури ударно-хвильової терапії

Освіта

• Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського - лікуальна справа

• Інтернатура на кафедрі "травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією" ТДМУ

Курси

• Міжнародні курси АО "Базові принципи лікування складних та внутрішньосуглобових переломів" (2017)
  • «Невідкладна допомога у реабілітаційній практиці» (2020)
  • Практично-орієнтований тренінг - «PainControl - мистецтво контролювати біль»(2021)
  •   «Сучасні аспекти клінічної неврології» (2021)
  •  Курси BTL (ударно-хвильова терапія та суперіндуктивна терапія, ТР-терапія та високоінтенсивна лезеротерапія) (2023)
  • «Ультразвукова діагностика в травматології та ортопедії» (2024)

Участь в асоціаціях

• ударно-хвильова терапія,
  • лазерна терапія,
  • карбоксітерапія,
  • кінезотейпування,
  • медикаментозна терапія ( всі види блокад),
  • PRP – терапія,

• Підготовка до ендопротезування

Перевірені відгуки про лікаря

8 Відгуки
Маркьян 14 Березень 2024
Дуже класний лікар, компетентний, добрий, з ним було приємно вести розмову, як належить відповідав на мої питання та підказав усе як потрібно. Мені усе дуже сподобалось
Вікторія 21 Лютий 2024
Я отримала консультацію, розгорнуті відповіді на свої питання, лікар назначив лікування. Буду проходити лікування, буду до лікаря звертатися і надалі
Максим 09 Лютий 2024
Дуже хороший спеціаліст, допоміг розібратися з моєю ситуацією і в деяких додаткових питаннях. Лікаря можу рекомендувати, дуже крутий спеціаліст, роботою лікаря задоволені
Тетяна 28 Вересень 2023
Мені дуже сподобався лікар, дуже змістовно і все розповідає, проводить гарно огляд
Наталія 22 Вересень 2023
Лікар супер! Дуже сподобався. Дуже чуйний, ретельно запитував всі подробиці проблеми, з повагою  та увагою ставиться до пацієнтів.

Всі лікарі Львів