Львів

Токар Катерина Сергіївна

Консультація від450 грн
Відгуків
Освіта
  • 2008 р. – закінчила ВДНЗУ«УМСА» м. Полтава за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікар.
  • 2008 - 2011 рр. –  інтернатура та присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» при Одеському національному медичному університеті.
Курси
  • 2010 рік – «Теорія та практика доказової медицини» м. Черкаси.
  • 2011 рік – навчальний курс з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я.
  • 2011 рік –тренінг з питань доказових практик у другому періоді пологів «Здоров'я матері та дитини» (USAID).
  • 2015 рік – цикл семінарів «Здоров’я матері, плода та новонародженого в Україні» Київ – Чернігів – Черкаси – Кіровоград.
  • 2015 рік – відеотрансляція наукової сесії з 16-го конгресу репродукції (Берлін/Німеччина) «Прогестагени: нові дані по результатах вагітності»
  • 2016 рік – Науково-практична конференція «Актуальні питання репродуктивного здоров’я».
  • 2016 рік - ПАЦ м. Київ.
  • 2016 рік - Науково-практична конференція «Органозберігаючі напрямки лікування в практичній гінекології. Неможливо можливо», м.Київ;
  • 2016 рік – цикл семінарів «Здоров’я жінки у 21 столітті» Київ-Черкаси-Чернігів-Кропивницький.
  • 2016 рік – цикл семінарів «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» Київ-Черкаси-Чернігів-Кіровоград;
  • 2016 рік – «Гармонія гормонів – основа здоров’я жінки» м. Київ.
  • 2016 рік - Профі-Лаб «Зустрічі професіоналів. Вагітність, пологи, післяпологовий період», м.Київ.
  • 2017 рік – «Гармонія гормонів – основа здоров’я жінки» м. Київ;
  • 2017 рік - Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки»,м. Вінниця;
  • 2017 рік - Школа-семінар: «Патологія шийки матки та вульвагінальні інфекції. Керівництво в практику», м. Київ.
  • 2019 рік - Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики", м.Буковель.
  • 2020 рік - Школа кольпоскопії Н.Лигирди - тренінг: «Кольпоскопія в діагностиці норми і патології шийки матки», м.Київ.
  • 2020 рік - Hysteroscopy. Симуляційний тренінг., м. Івано-Франківськ.
  • 2023 рік - Науково-практична конференція “Кейс-марафон: гінекологія”, м. Київ.
  • 2024 рік - Професійна платформа. Контрацепція, як невід’ємна частина планування сім’ї, м.Київ.
  • 2024 рік - Професійна платформа. Основи гістероскопії. Теорія та практика., м. Київ.
Лікування захворювань
  • Ерозія шийки матки