Львів
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Кіхтяк Тарас Андрійович на Doc.ua

Кіхтяк Тарас Андрійович

Головний лікар хірургічної клініки «Корона» Кіхтяк Тарас Андрійович спеціалізується в області судинної хірургії, проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань вен. Приймає пацієнтів з варикозним розширенням вен та венозною недостатністю. Лікує трофічні розлади, флебіт та тромбофлебіт, флеботромбоз. Проводить склеротерапію, видаляє судинні зірочки на ногах

Освіта

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, хірург (2010)

Курси

• Братислава, VNUS Masterclass (2017)
  • Проходив навчання і практику у Краківському спеціалізованому шпиталі імені Івана Павла ІІ у відділенні клінічної хірургії серця, судин і трансплантології (Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawla II, oddzial kliniczny chirurgii serca, naczyn i transplantologii)
  • Прослухав курс лекцій проф. Франсуа Уля (Франція) на тему «Клінічна 3D анатомія венозної системи нижніх кінцівок. Діагностичні можливості ХХІ століття», отримав сертифікат США (United States Army Medicak Research Institute of Infectious Diseases) про проходження курсу навчання за темою Good Clinical Practice Education (Навчання із забезпечення доброї клінічної практики)

Участь в асоціаціях

• Венектомія

Перевірені відгуки про лікаря

67 Відгуки
Дарʼя 23 Лютий 2024
Гарний спеціаліст, уважно віднісся, прийом сподобався
Ірина 27 Грудень 2023
Лікар дуже сподобався, дуже компетентний, прогресивний
Віра 12 Грудень 2023
Я дуже задоволена прийомом. У мене склалось перше враження, що лікар високої кваліфікації, тому що лікар дуже уважно вислухав, докладно все розпитав, не нав'язував свою думку, дав свої рекомендації. Дуже гарне враження склалося про лікаря
Галина 21 Вересень 2023
Все сподобалось. Дуже задоволена консультацією. Лікар надав чіткі відповіді на всі мої запитання.
Катерина 13 Вересень 2023
Лікар ввічливий, культурний і хороший як фахівець.

Всі лікарі Львів