Львів
Лікар Алерголог, Імунолог, Пульмонолог Зубченко Світлана Олександрівна на Doc.ua

Зубченко Світлана Олександрівна

Клінічний алерголог, пульмонолог. Науковий напрямок роботи – інфекційна імунологія, молекулярна алергологія. Практичний напрямок - консультації пацієнтів з алергічними хворобами та набутими імунодефіцитними порушеннями інфекційного генезу.
  • Нагороджена Почесною грамотою МОЗ України за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм
  • Автор 84 друкованих праць у професійних медичних журналах, в т.ч. співавтор посібників, інформаційних листів, методичних рекомендацій
  • Автор патенту на корисну модель «Спосіб виявлення імунокомпрометованих осіб серед практично здорових осіб юнацького віку»
  • Іноземні мови: англійська, польська

Освіта

• Львівський Державний ордена Дружби народів медичний інститут за спеціальністю санітарія, гігієна, епідеміологія (1989)

Курси

• Підвищення кваліфікації «Сучасні психолого-педагогічні та організаційні аспекти діяльності керівного складу ВМНЗ», «Внутрішня медицина», Київ (2013)
  • Спеціалізація «Клінічна імунологія», Львів (2010)
  • Спеціалізація «Алергологія», Львів (2011)
  • Спеціалізація «Пульмонологія», Львів (2017)
  • Підвищення кваліфікації «Педагогічні, психологічні та правові аспекти безперервного професійного розвитку лікарів та провізорів», Київ (2018)
  • Спеціалізація «Дитяча алергологія», Львів (2018)
  • Осіння школа Food Allergy Training Course, Мадрид, Spain (2014)
  • 2-й та 3-й Тренінг для тренерів Інтернаціональної мережі університетів з Молекулярної алергології та імунології Відень, Австрія (2015)
  • 1-st EFIS-EJI Caucasial School in Allergy and Immunology, Tbilisi, Georgia (2016)
  • 4-й Тренінг для тренерів Інтернаціональної мережі університетів з Молекулярної алергології та імунології, Відень, Австрія (2018)
  • Стажування на кафедрі внутрішніх хвороб №2, відділення клінічної імунології, алергології, пульмонології Jagiellonian University, Краків, Польща (2018)
  • Стажування Angioedema school, Charite, Universitatsmedizin Berlin (2018)
  • Food Allergy and Anaphylaxis Meeting (FAAM), Данія, Копенгаген (2018)

Участь в асоціаціях

• Європейська асоціація клінічної імунології та алергології (EAACI) (2015)
  • Українська асоціація клінічної імунології та алергології (2015)
  • Робоча група міжнародного проекту з молекулярної алергології (2016)
  • Лікарське наукове товариство ім. Т. Шевченка, міжнародної Академії алергології та клінічної імунології (EAACI)

Виконувані процедури

• Консультативна допомога (діагностика, лікування, профілактика)
  • Постановка прик-тестів, тестів «prick-by-prick»
  • Діагностика та десенсибілізуюча терапія харчової алергії

Перевірені відгуки про лікаря

49 Відгуки
Майя 03 Травень 2024
Все сподобалося, лікар надала кваліфіковану й розгорнуту консультацію, провела всі потрібні процедури. Я отримала висновок, рекомендації з лікування. Мене максимально все влаштовує в повному обсязі, мені була надана кваліфікована допомога
Ольга 01 Травень 2024
Візит пройшов добре, лікар непоганий спеціаліст. Мені сподобався лікар.
Валерія 25 Квітень 2024
Мені прийом сподобався, дякую.
Ольга 25 Квітень 2024
Матвій 19 Квітень 2024
Все добре було, задоволені візитом, дякую.

Всі лікарі Львів