Львів
Лікар Педіатр Романів Адріана Романівна на Doc.ua

Романів Адріана Романівна

Оцінює стан дітей, щоб виявити підвищений ризик розвитку різноманітних захворювань, діагностує захворювання, проводить моніторинг соматичного здоров’я пацієнтів з ДЦП, спостерігає дітей з неврологічними патологіями.

Працює в медичному центрі фізичної терапії та медицини болю «ІННОВО» з моменту його заснування, м. Львів.

Професійний досвід:

• 2010 р. – 2012 р. інтерн у відділеннях: педіатрії (з центром дитячої клінічної імунології та центром допомоги дітям, хворим на муковісцидоз), анестезіології та інтенсивної терапії, неврології, поліклініки «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»; відділенні патології недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні, дитячих відділеннях Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні;
  • 2012 р. – лікар-педіатр, Львівська загальноосвітня школа-інтернат №2.

Освіта

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, медичний факультет, спеціальність «Педіатрія» (2010 р.);
  • інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» при комунальному закладі Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» та при Львівському національному медичному університеті ім. Д. Галицького (2012)

Лікування захворювань

• Гастрит
  • Бронхіт
  • Вітрянка (Вітряна віспа)
  • Краснуха
  • Кір
  • Дизентерія (Шигельоз)
  • Риніт (нежить)
  • Тонзіліт
  • Отруєння харчовими продуктами

Виконувані процедури

• оцінка стану здоров’я дітей з метою виявлення підвищеного ризику розвитку захворювань;
  • діагностика захворювань на ранніх стадіях з наступним динамічним спостереженням за станом здоров’я дитини;
  • моніторинг стану соматичного здоров’я у дітей з ДЦП;
  • профілактичний огляд з метою оцінки рухового розвитку та ризику формування рухових порушень;
  • динамічне спостереження за дітьми з неврологічною патологією, що потребують нутрітивної підтримки;
  • амбулаторна педіатрія.

Перевірені відгуки про лікаря

2 Відгуки
Демьян 18 Листопад 2016
Марк 20 Жовтень 2015
Молодая врач, но понравилась, подробно интересовалась историей болезни.

Всі лікарі Львів