Львів
Лікар Хірург Гавриш Роман Ярославович на Doc.ua

Гавриш Роман Ярославович

Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на хірургії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує різні захворювання за допомогою фізичного втручання в організм
Відгуків
Про лікаря
  • Лукавецький А. В., Гавриш Г. Я., Гавриш Я. І. Вплив операції гастроплікаціі на перебіг цукрового діабету у щурів. Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. 2015 № 1. С. 16-21
  • Гавриш Г. Я., Лукавецький А. В. Лапароскопічна гастроплікація у хворих на цукровий діабет II типу (Трирічна спостереження). Acta Medica Leopoliensia. 2017. Т. XXIII, № 1-2. С. 35-39.
  • Long term follow-up results after laparoscopic gastric plication (LGP) in series of 79 patients / R. Havrysh, O. Lukavetskiy, Y. Havrysh, M. Kondratiuk. Przegląd Lekarski. 2018. № 10 (75). P. 488-490.
  • Гавриш Г. Я., Лукавецький А. В., Гавриш Я. І. Гістологічні зміни в підшлунковій залозі щурів з стрептозотоцин індукованим цукровим діабетом після проведення гастроплікаціі. Вісник проблем біології і медицини. 2018. Вип. 3 (145). С. 270-275.
  • Гавриш Г. Я., Лукавецький А. В. Віддалені результати лапароскопічної гастроплікаціі у пацієнтів з ожирінням (трирічне спостереження). Український журнал хірургії. 2018. № 2 (37). С. 5-9.
  • Лукавецький А. В., Гавриш Г. Я., Гавриш Я. І. Аналіз віддалених результатів лікування ожиріння у пацієнтів методом лапароскопічної гастроплікаціі. Вісник наукових досліджень. 2019. № 1. С. 49-55.
  • Лукавецький А. В., Гавриш Я. І., Гавриш Г. Я. Спосіб лапароскопічної гастроплікаціі із застосуванням інтраопераційної фиброгастроскопии у хворих з ожирінням: пат. № 116192 Україна, МПК (2017.01) А61В 17/00, А61В 1/313. № u 2016 12054; заявл. 28.11.2016; опубл. 10.05.2017, Бюл. № 9.
  • Effect of laparoscopic gastric plication on disease course in patients with type 2 diabetes mellitus. Our experience / R. Havrysh, O. Lukavetskiy, Y. Havrysh, M. Kondratiuk. Surg. Endosc. 2014. Vol. 28. Р. 54-191.
  • Лукавецький А. В., Гавриш Г. Я., Гавриш Я. І. Вплив баріатричних операції гастроплікаціі в експерименті in vivo у щурів з стрептозотоцин-індукованим цукровим діабетом на окремі показники вуглеводного обміну. Цукровий діабет і його ускладнення: матеріали ІІІ науково-практичної. конф., 28 березня 2014 Вінниця, 2014. С. 31-32.
  • Influence of laparoscopic gastric plication on carbohydrate metabolism in patients with type 2 diabetes mellitus. Our observations. / R. Havrysh, O. Lukavetskiy, Y. Havrysh, M. Kondratiuk, I. Kravchuk. Surg Endosc. 2015 Vol. 29 Suppl. 1. Г. О068.
  • Outcomes of laparoscopic gastric plication in patients with morbid obesity / R. Havrysh, O. Lukavetskiy, Y. Havrysh, M. Kondratiuk. Pol. Przegl. Chir. 2015 Supl. 1. P. 121.
  • Outcomes of laparoscopic gastic plication in patients with type 2 diabetes mellitus and BMI over 30kg / m2 / R. Havrysh, O. Lukavetskiy, Y. Havrysh, M. Kondratiuk, I. Kravchuk. Surg. Endosc. 2016. Vol. 30. Р. S85.
  • Havrysh R., Lukavetskiy O., Havrysh Y. Three Years Follow-Up After Laparoscopic Gastric Plication In Obese Patients With Type 2 Diabetes Mellitus. Surg. Endosc. 2017. Vol. 31. Р. S344.
Освіта
  • ЛНМУ ім. Данила Галицького, хірургія (2012)
Участь в асоціаціях
  • EAES