Львів
Лікар Ендокринолог Ліщук Орися Зіновіївна на Doc.ua

Ліщук Орися Зіновіївна

Оріса Зіновіївна є автором понад 30 наукових праць з різних питань ендокринології, а також співавтором 3-х посібників. Понад 10 сертифікатів за участь в конференціях, симпозіумах, конгресах

Освіта

• 2010 – Львівський національний медичний універсистет імені Данила Галицького.
  • 2012 – інтернатура за фахом «внутрішні хвороби»
  • 2013 – сертифікат лікаря-ендокринолога

Курси

• 2013 – European Association for the Study of Diabetes (EASD), Barcelona, Spain.
  • 2014 – Symposium "Individualized Treatment for the Care of Patients with Type 2 Diabetes", Istanbul, Turkey.
  • 2015 – «Проблемні питання діагностики та лікування ендокринних захварювань», м.Львів.
  • 2015 – «Належна клінічна практика (GCP). Нормативно-правове регулювання проведення клінічних випробувань ,м.Київ.
  • 2018 – "Методи лікування цукрового діабету, метаболічного синдрому і ожиріння: мультидисциплінарний підхід", м.Львів. Постійний учасник науково-практичних конференцій

Виконувані процедури

• Консультація ендокринолога

• Діагностика і лікування захворювань щитовидної залози (гіпотиреоз, тиреотоксикоз, вузлові утворення щитовидної залози): оцінка результатів УЗД-діагностики, пункційної біопсії, гормональних показників. Спостереження після операцій на щитовидній залозі, консультації щодо суперечливих питань щодо необхідності оперативного втручання.
  • Діагностика та лікування цукрового діабету, добір правильного харчування, корекція інсулінотерапії, індивідуальна «Школа діабету». Своєчасне виявлення і лікування можливих ускладнень після цукрового діабету;
  • Діагностика захворювань наднирників (синдром Іценка — Кушинга, гіперальдостеронізм, вроджена дисфункція кори наднирників, новоутворення в надниркових залозах);
  • Гірсутизм — виявлення причин, корекція надлишкового росту волосся та інші прояви надлишку чоловічих статевих гормонів (андрогенів) у дівчат і жінок;
  • Діагностика і лікування метаболічного синдрому;
  • Консультації та огляди в рамках підготовки до оперативних втручань, санаторно-курортного лікування, планової диспансеризації;
  • Різнобічне обстеження пацієнтів з «нечітким діагнозом»;
  • Діагностика ендокринних захворювань під час вагітності та ведення вагітних із різною ендокринною патологією;
  • Захворювання паращитовидних залоз і порушення фосфорно-кальцієвого обміну.

Перевірені відгуки про лікаря

6 Відгуки
Оксана 20 Березень 2020
Лікар як лікар, мені сподобалася. Все розповіла та призначила лікування.
Оксана 05 Березень 2020
Лікар чітко і ясно описала мої проблеми, назначила лікування. Мені все підійшло.
Ольга 07 Листопад 2019
Лікар доступно все пояснила в чому проблема. Відповіла на всі мої питання, це був не перший прийом цього лікаря і в центрі. Лікування мені допомагає.
Ольга 10 Жовтень 2019
Юрий 16 Вересень 2019