Львів
Лікар Ендокринолог Тимощук Оксана Михайлівна на Doc.ua

Тимощук Оксана Михайлівна

Висококваліфікований фахівець, який проводить діагностику і лікування захворювань щитовидної і паращитовидних залоз, проблем ваги та росту, порушень статевого дозрівання, цукрового та нецукрового діабету, тимомегалії (захворювання наднирників), а також інших труднощів ендокринологічного характеру.

Освіта

• Львівський державний медичний інститут, спеціальність "Педіатрія" (1992)
  • Інтернатура при Львівському державному медичному інституті, спеціальність "Педіатрія" (1994)
  • Спеціалізація за напрямком "Дитяча ендокринологія" на базі Харківського інституту удосконалення лікарів (1995)

Курси

• Передатестаційні курси за спеціальністю "Дитяча ендокринологія" ФПДО Львівського державного медінституту (1998, 2002, 2007, 2012, 2017)
  • Тематичні удосконалення на ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького на теми: "Актуальні питання фізіології та Паталогіі дитячого віку" (2003), "Актуальні питання дитячі ендокринологіі" (2008), "Вибрані питання дитячі ендокринологіі" (2012), "Сучасні підходи до діагностики і лікування цукрового діабету" (2016)

Участь в асоціаціях

• Клуб у галузі ендокринологіі новацій

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Призначення лабораторних аналізів
  • Пальпація щитовидної залози
  • Діетотерапія
  • Діагностика та лікування цукрового діабету, проблем росту та статевого дозрівання у дітей

Перевірені відгуки про лікаря

20 Відгуки
Емілія 13 Квітень 2024
Сподобалось усе - консультація, те як усе пояснила. Мене усе влаштувало.
Направлено до клініки
Анастасія 10 Лютий 2024
Мені не сподобалося ставлення лікарки до мене, прийомом не задоволена.
Соломія 03 Лютий 2024
Мені сподобався візит. Лікар все доступно пояснила, нема ніяких негативних відгуків.
Владимир 21 Жовтень 2023
Лікар сподобалась.
Єлизавета 05 Січень 2023
Дуже освічена лікарка, від якої я отримала професійну консультацію. Вона ставила багато уточнюючих питань, ознайомилась із результатами аналізів. Все пояснила зрозумілою мовою. Візитом залишилась повністю задоволена і за потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Всі лікарі Львів