Львів
Лікар Хірург Лебедевич Оксана на Doc.ua

Відгуки про Лебедевич Оксана

Проводжу оперативні втручання з приводу вроджених вад розвитку черевної стінки (пахові кили, пупкові кили, кили білої лінії живота), абдомінальна хірургія (лапароскопічна апендектомія, лапароскопічна та парумбілікальна пілороміотомія, дитяча гінекологія), дитяча урологія (скротальна орхіпексія при крипторхізмі, водянка яєчок, гостре захворювання яєчок, варикоцелектомія, циркумцизія при фімозах), видалення доброякісних утворів м’яких тканин (ліпоми, фіброми, атероми, лімфгемангіоми), комбінована терапія при гігромах та гангліонах( пункційна склеротерапія), видалення вірусних бородавок та папілом за допомогою плазменного електрокоагулятора, операції при пілонідальних кистах, гнійна хірургія ( розкриття та дренування фурункулів, абсцесів, гідраденіту, феліноз), пластична хірургія – видалення рубців, накладання субкутанних швів.

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Юрій 13 Квітень 2024
Прийняла вчасно, консультація пройшла супер!
Ерік 13 Травень 2023
Олександр 12 Січень 2023
Мене зустрів компетентний лікар, від якого я отримав професійну консультацію з детальними поясненнями зрозумілою мовою. Візитом залишився повністю задоволеним і за потреби звертатимусь ще. Рекомендую.
Клименко 21 Серпень 2021

Всі лікарі Львів