Львів
Лікар Подолог Біланенко  Наталія  Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Біланенко Наталія Миколаївна

Консультація від 400 грн
Наталія Миколаївна - спеціаліст подолог. Приймає дорослих та дітей з 4 років. В сферу її інтересів входить проведення подологічного педикюру, косметичного педикюру, обробка грибкових нігтів (оніхомікоз), обробка тріщин, гіперкератозу, натоптишів, обробка деформовних нігтів (оніходистрофій), обробка врослих нігтів. Також Наталія Миколаївна проводить встановлення корекційних систем: Титанова нитка, 3ТО, Ross Fraser, клеєві системи протезування нігтів методом Аркада.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Інна 18 Травень 2024
Візит добре пройшов. Лікар чудово відреагувала на мій запит, виконала свою роботу на відмінно.
Христина 11 Квітень 2024
Я дуже задоволена обслуговуванням і як лікар все зробила, звернуся до лікаря на наступний прийом
Ігор 22 Лютий 2024
Я до неї вже майже пів року ходжу, й мені усе подобається, я нею задоволений.
Ігор 19 Січень 2024
Кваліфікований лікар. Мені подобається.
Ігор 05 Січень 2024
До цього лікаря записаний вже не перший раз, якісні консультації та лікування, я задоволений. Дякую.
Іван 03 Січень 2024
Загалом усе пройшло добре, але у минулому звертався із такою самою проблемою в іншу клініку, у якій мені сподобалось більше.
Євгенія 02 Січень 2024
Данило 02 Листопад 2023
Чудовий, компетентний лікар!
Ігор 16 Жовтень 2023
Все було добре, залишились гарні враження

Всі лікарі Львів