Львів
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Слаба Наталія Анатоліївна на Doc.ua

Слаба Наталія Анатоліївна

Доцент кафедри. Наталя Анатоліївна спеціалізується на лікуванні різноманітних хвороб серцево-судинної системи. Займається також і активною науковою роботою у цьому напрямку. Автор більше 80 наукових праць.
  • Має 155 наукових і навчально-методичних друкованих праць

Освіта

• Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького, спеціальність – лікувальна справа (2000)
  • Магістратура зі спеціальності сімейна медицина на кафедрі сімейної медицини факультету післядипломної освіти ЛНМУ ім. Д. Галицького (2001)
  • Аспірантура зі спеціальності сімейна медицина на кафедрі сімейної медицини факультету післядипломної освіти ЛНМУ ім. Д. Галицького (2004)

Курси

• Присвоєно науковий ступінь «Кандидат медичних наук» (2005)
  • Передатестаційний цикл з кардіології (2011)
  • Присвоєно наукове звання «Доцент» (2012)
  • Тематичне удосконалення «Сучасні технології вищої медичної освіти», Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, Київ (2013)
  • Стажування по кардіології, Фрайбург, Німеччини
  • Присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю "Кардіологія" та «Терапія» (2016)

Участь в асоціаціях

• Дійсний член Європейського товариства кардіологів, Лікарського товариства у Львові

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Добовий моніторинг тиску по Холтеру
  • Лікування різноманітних захворювань серцево-судинної системи

Перевірені відгуки про лікаря

12 Відгуки
Олексій 21 Березень 2024
Сподобався лікар, візит гарно пройшов.Лікар дуже компетентний спеціаліст, який знайшов причину моєї проблеми. Дуже добре надав усю необхідну консультацію, надалі будемо продовжувати лікування і виявляти всі причини даної проблеми.
Евгения 22 Січень 2024
Доктор очень понравилась. Доктор сразу поняла суть проблемы, очень внимательно относится к нюансам, очень доброжелательная. Я довольна приемом и планирую к доктору еще обращаться
Володимир 04 Грудень 2023
Залишився задоволеним.