Львів
Лікар Психіатр Найден Наталія Маратівна на Doc.ua

Найден Наталія Маратівна

Лікар спеціалізується на психіатрії. Займається лікуванням таких хвороб та патологій, як: тривожно-депресивні стани, посттравматичні стресові розлади, гостра реакція на стрес, шизофренія, психоз, зміни особистості та поведінки на фоні органічного ураження головного мозку (перенесені черепно-мозкові травми, нейроінфекції), безсоння та інші

Освіта

• Хмельницьке медичне училище, відділення «сестринська справа» з відзнакою (1995)
  • Тернопільська державна медична академія, лікувальний факультет (2001)
  • Заочний цикл інтернатури по психіатрії на базі Хмельницької обласної психіатричної лікарні №1 (2001)
  • Очний цикл на базі кафедри психіатрії і психотерапії ФУЛ Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького (2002)

Виконувані процедури

Надає психіатричну допомогу при таких захворюваннях та станах:

• Тривожно-депресивні стани
  • Посттравматичний стресовий розлад
  • Гостра реакція на стрес
  • Шизофренія
  • Психоз
  • Зміни особистості та поведінки на фоні органічного ураження головного мозку (перенесені черепно мозкові травми, нейроінфекції).
  • Лікування порушення сну
  • Безсоння
  • Мігрень
  • Медикаментозна допомога при різного роду невротичних розладах, в тому числі лікування обсесивно-компульсивного розладу (ОКР)

Перевірені відгуки про лікаря

47 Відгуки
Ольга 01 Квітень 2024
Мені все підійшло, лікар гарна людина, я задоволена лікарем, дуже хороший лікар
Марія 18 Березень 2024
В загалом дуже задоволена, лікар надав дуже гарні рекомендації, нічого зайвого не порадила, все по суті. Лікарем задоволена
Арсен 07 Березень 2024
Все було добре, лікар гарний, приємний, кваліфікований. Лікар мені сподобався
Ірина 08 Лютий 2024
Дуже гарно поспілкувалися з лікарем, лікар призначила лікування. Мені стало набагато легше, тому я дуже вдячна лікарю.
Тетяна 07 Лютий 2024
Дуже сподобалася лікар, дуже врівноважена, все зрозуміло пояснила

Всі лікарі Львів