Львів
Лікар Кардіолог, Терапевт Мельничук Наталія Ярославівна на Doc.ua

Мельничук Наталія Ярославівна

Наталія Ярославівна лікар-терапевт першої категорії та лікар-кардіолог другої категорії. Займається лікуванням та діагностикою захворювань серцево-судинної системи. Проводить ЕКГ, холтерівський моніторинг та амбулаторний моніторинг АТ.

У 2008 р. атестувалася на визначення знань та практичних навичок в атестаційній комісії при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького від і присвоєно звання лікаря – спеціаліста за спеціальністю внутрішні хвороби.

Освіта

• Медичний факультет Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, спеціальність «Лікувальна справа» (2006)
  • Інтернатура (2008)

Курси

• Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, спеціалізація «Кардіологія»;
  • Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, ПАЦ «Терапія»;
  • Присвоєна перша кваліфікаційна категорія за спеціалізацією «Терапія»;
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, ПАЦ «Кардіологія»;
  • Присвоєна друга кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Кардіологія».

Лікування захворювань

• Артеріальна гіпертензія

Виконувані процедури

• ЕКГ (електрокардіографія);
  • холтерівський моніторинг;
  • амбулаторний моніторинг АТ.

Перевірені відгуки про лікаря

1 Відгуки
Ситуацію виправлено
Татьяна 07 Листопад 2016
Это не врач, я просто выбросила деньги на ветер.
Мельничук Наталія Ярославівна 02 Квітень 2018
Доктор кваліфікована, закінчила університет з відзнакою, досвід практичної роботи -10 років. Усі пацієнти та ми задоволені. Жодних скарг до цього коментаря не було. Жодних.
Мельничук Наталія Ярославівна 02 Квітень 2018

Всі лікарі Львів