Львів
Лікар Невролог, УЗД-фахівець Верещак Мар’яна Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Верещак Мар’яна Миколаївна

Мар’яна Миколаївна – лікар невролог та УЗД-фахівець. Висококваліфікований лікар з численною кількістю курсів, семінарів та конференцій. Спеціаліст, що надає широкий спектр послуг з максимально точним результатом. Проводить діагностику та лікування болю голови, спини, кінцівок, шуму, головокружіння, паморочення, порушення сну, зниження пам’яті та уваги, тривоги (панічні атаки), вегетативних порушень (серцебиття, перепади артеріального тиску, пітливості, «повзанння мурашок по тілу», втомлюваність, зниження працездатності). Лікар знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Маряна 12 Квітень 2024
Все добре було на прийомі, дякую, звертатимуся.
Іванна 12 Грудень 2023
Все добре, все сподобалось
Оксана 07 Листопад 2023
 Лікар супер.Все сподобалось, відношення зі сторони лікаря супер, дуже професійно надала консультацію. Думаю результат буде хороший від лікування.
Оксана 07 Листопад 2023
Справжній спеціаліст
Христина 19 Вересень 2023
Візитом я залишилась задоволена
Наталія 13 Червень 2023
Ирина 21 Вересень 2022
Романа 07 Липень 2022
Дуже хороший лікар, взагалі не маю зауважень. Прийомом дуже задоволена, маю намір звернутись повторно до лікаря. Буду рекомендувати цього лікаря
Оксана 24 Травень 2021
Надія 15 Жовтень 2020