Львів
Лікар Невролог Марчук Марія Романівна на Doc.ua
4.5

Відгуки про Марчук Марія Романівна

Консультація від950 грн
Лікар консультує з питань нервово-психічного розвитку дітей. Проводить профілактичні огляди немовлят до досягнення 1- річного віку. Діагностика та допомога при розладах мови та комунікації у дітей раннього віку, порушень в них ходи, координації, зміни формули сну та розладів поведінки. Терапія нав'язливих станів, тіків у дітей середнього та старшого віку, амбулаторна допомога для встановлення причин та лікування болю голови, тривожних станів, травм голови диференційна діагностика пароксизмальних станів, судом, епілепсії. В разі необхідності-суміжні консультації з вузькими фахівцями (ортопедом, окулістом, хірургом, педіатром, дитячим психологом).
4.5
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Крістіна 02 Листопад 2023
Добрий спеціаліст, але лікарю можна було трохи тактичніше розмовляти. Іноді лікар так казала, що я відчувала що моя дитина якась не така, хоча моя дитина абсолютно нормальна. Лікарю треба більш коректно розмовляти, а в цілому все добре
Вікторія 24 Серпень 2023

Всі лікарі Львів