Львів
4.5
Лікар Невролог Негір Іванна  Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Негір Іванна Юріївна

Проводить діагностику та лікування пацієнтів з гострим порушенням мозкового кровообігу (в тому числі наслідками інсультів: ішемічного, геморагічного, САК). Проводить лікування таких захворювань, як хвороба Паркінсона, паркінсонізм, головокружіння, запаморочення, вестибулопатії, дегенеративні захворювання хребта; полінейропатії; есенціальний, постуральний тремор; панічні атаки, ЧМТ та їх наслідки.
4.5

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Анна 04 Березень 2024
 Все добре було на візиті. Пройшло все швидко, оперативно, лікар чітко розпитав про всі скарги, надав професійну консультацію та допоміг.
Направлено до клініки
Ірина 20 Грудень 2023
Сподівалися пройти обстеження, але у лікаря, чи то у клініки не було відповідного обладнання.
Роман 06 Листопад 2023
Не зважаючи на вік, лікарка компетентна, уважна, в міру прискіплива до деталей. Я дуже задоволений прийомом. Дякую.
Анна 27 Жовтень 2023
Марія 29 Серпень 2023
Уважно вислухала, поставила уточнюючі питання, підтвердила мої побоювання з приводу діагнозу та дала чудові рекомендації. Візитом залишилася задоволена.
Сергій 25 Серпень 2023
Наталія 04 Липень 2023
Лікарка позитивна та гарна як фахівець. Рекомендую
В'ячеслав 11 Квітень 2023

Всі лікарі Львів