Львів
Лікар Пластичний хірург, Хірург Каліка Генадій Маркович на Doc.ua

Відгуки про Каліка Генадій Маркович

Геннадій Маркович за плідні роки своєї праці провів більш ніж 35 00 пластичних, реконструктивних та естетичних операцій, кожен рік лікар успішно виконує близько 1500 операцій, даруючи бажаний результат своїм пацієнтам. Геннадій Маркович займається і науковою роботою, так, його авторству належить більш ніж 15 наукових робіт, виданих у спеціалізованій медичній періодиці.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Павло 09 Вересень 2017
Марьяна 21 Січень 2017
Лікар - дуже хороша людина, поставився до мене гарно, вислухав усі проблеми, дав пораду.
Ольга 17 Грудень 2016
Марія 19 Березень 2016
Надія 23 Січень 2016
Хороший доктор, вручаю ему свое здоровье в руки и очень на него надеюсь. Мне очень понравилось, что после визита мне позвонил другой врач, который дополняет услугу и будет меня вести.
Світлана 29 Серпень 2015
Лікар дуже сподобався. Добре пояснив все, як буде проводитись операція, приємний при розмові, підлаштувався під наш графік, як нам зручно.
Виктория 21 Липень 2015
Спокійна, врівноважена людина, нормально все пояснив, роз'яснив, все розказав. Компетентна у тому, у чому ми зверталися.

Всі лікарі Львів