Львів
4.3
Лікар Психіатр Блавацький Юрій Романович на Doc.ua

Блавацький Юрій Романович

Юрій Романович – доктор психіатр вищої категорії. Веде прийом дорослих. Спеціалізується на лікуванні таких станів як: постійне почуття тривоги або паніки без причини, виникнення агресії, параноїдальних або суїцидальних ідей. Також лікар консультує при шизофренії, епілепсії, хворобі Альцгеймера, порушенні харчової поведінки тощо
4.3

Освіта

• Львівський державний університет імені Данила Галицького. Медичний факультет. Спеціальність «Лікувальна справа» (2001)

Курси

• Курси підвищення кваліфікації на базі кафедри ФВДО Львівського медичного університету (2020)

Виконувані процедури

Лікування захворювань:

• Страх перед проблемами, вирішення яких раніше давалося з легкістю (через перешкоди, що виникають, або з'являється виражена агресія, або повна апатія до ситуації)
  • Постійна тривога, не обумовлена ​​жодними чіткими обґрунтуваннями
  • Постійне почуття сонливості, незалежно від порядку дня, також сюди відноситься і варіант з постійним безсонням
  • Повна відсутність апетиту або, навпаки, не зникає і не припиняється голод
  • Порушення концентрації уваги, проблеми з пам'яттю
  • Стійке бажання постійного вживання допінгу (тютюн, алкоголь, наркотичні препарати тощо)
  • Виникнення некерованих станів (сльозливість, безпричинна уразливість, страх спілкування з людьми, паніка, агресія тощо)
  • Наявність параноїдальних ідей
  • ДКР (обсесивно-компульсивний розлад)
  • Галюцинації
  • Маячні ідеї (маячня)
  • Суїцидальні проби
  • Наявність фобій, нав'язливі стани (виражена форма їхнього прояву)
  • Епілепсія
  • Постійне безсоння без періодів нормалізації сну
  • Шизофренія
  • Психічні розлади, спровоковані посттравматичним станом пацієнта
  • Анорексія, булімія
  • Істеричні напади
  • Хвороба Альцгеймера та ін.

Перевірені відгуки про лікаря

10 Відгуки
Наталія 24 Жовтень 2023
Усе влаштувало.
Вікторія-Марія 12 Жовтень 2023
Лікар фаховий та професіонал своєї справи. Рекомендую
Направлено до клініки
Вікторія 10 Жовтень 2023
За 15 хвилин прийому заплативши не за що. Лікар сказав мені що у мене все погано і направив до іншого лікаря, я більше нічого для себе не почула. Не рекомендую цього лікаря нікому.
Віра 05 Жовтень 2023
Вислухав, надав скерування та виписав лікування.
Направлено до клініки
Анастасія 27 Липень 2023
Я незадоволена консультацією і лікарем. Консультація тривала п'ять хвилин, лікар вислухав, виписав ліки й все. Я вважаю що така консультація не варта таких грошей

Всі лікарі Львів