Львів
Лікар Невролог, Вертебролог Івасик Ірина Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Івасик Ірина Юріївна

Лікар спеціалізується на неврології та вертебрології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: головні болі, біль в спині (цервікалгія, торакалгій, люмбалгія), протрузії, міжхребцеві грижі, стан після ламінектомії (видалення грижі), наслідки інсульту, інфаркту мозку, вегетативна дисфункція нервової системи, порушення сну, інсомнія , емоційні розлади, хвороба Паркінсона. Веде прийом для дітей від 6 років.

Перевірені відгуки про лікаря 57 відгуків

Аліна 22 Квітень 2024
Лікар дуже професійний, прийом сподобався
Філа 22 Квітень 2024
Дмитро 16 Квітень 2024
Дуже приємний лікар, сподобався професіоналізм, ідентифікували потенційне захворювання, назначили план лікування. Дотримуюся плану лікування, поки що все добре, якістю дуже задоволений. Лікар дуже приємна людина, не призначала нічого зайвого
Ігор 28 Березень 2024
Дуже сильно сподобався даний спеціаліст. Саме його професіоналізм та відношення до пацієнтів. Загалом візит пройшов дуже добре.
Андрій 25 Березень 2024
Все сподобалося на візиті. Була надана професійна консультація, все добре пройшло.
Юлія 15 Березень 2024
Все в цілому пройшло добре, можу поставити оцінку п'ять, дякую.
Марія 08 Березень 2024
В цілому усим задоволена, уважністю, професіоналізмом лікарки, отриманою консультацією, дякую.
Софія 04 Березень 2024
Лікар, як спеціаліст, мені дуже сподобалася. Лікар надала корисну інформацію стосовно дитини, мені все підійшло, я задоволена
21 Лютий 2024
Дуже гарний лікар