Луцьк
4.6
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Онколог, УЗД-фахівець Романюк Сергій Віталійович на Doc.ua

Романюк Сергій Віталійович

Спеціалізація лікаря включає: акушерство і гінекологія, онкогінекологія, функціональна діагностика. Проводить операції на органах малого таза), УЗД діагностику, кольпоскопію, діагностичні маніпуляції в порожнині матки, а також лікування захворювань шийки матки та терапію захворювань жіночих статевих органів
4.6

Досвід роботи:

• Рівненський обласний онкологічних диспансер –лікар онкогінеколог (2007)
  • Приватна практика онкогінекологія, Рівне (2019)
  • Лікар акушер-гінеколог хірургічного відділення Військового госпіталю в/ч А4554 (2020)

Освіта

• Івано-Франківська державна медична академія (1994)
  • Інтернатура з акушерства та гінекології при Тернопільському державному медичному університеті (1997)

Курси

• Спеціалізація онкогінекологія при кафедрі післядипломної освіти Запорізького державного медичного університету (1997)
  • Львівський медичний університет - 2 кваліфікаційні категорія онкогінекологія (1999)
  • Спеціалізація УЗД в Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В. Поліщука (2000)
  • Запорізький медичний університет - 1 кваліфікаційна категорія онкогінекологія (2003)
  • Київська медична академія, кафедра післядипломної освіти ім. Щупика - підтвердження 1 кваліфікаційної категорії онкогінекологія (2008)
  • ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського підтвердження 1 кваліфікаційної категорії онкогінекологія (2012, 2016, 2020)
  • ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського присвоєння вищої кваліфікаційної категорії акушерство і гінекологія (2020)
  • ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського присвоєння вищої кваліфікаційної категорії ультразвукова діагностика (2020)

Виконувані процедури

• Оперативна гінекологія (операції на органах малого тазу)
  • УЗД діагностика
  • Кольпоскопія
  • Діагностичні маніпуляції в порожнині матки
  • Лікування захворювань шийки матки
  • Терапія захворювань жіночих статевих органів
  • Ендокринологічна гінекологія
  • Робота згідно стандартів доказової медицини

Перевірені відгуки про лікаря

13 Відгуки
Валерия 26 Квітень 2021
Лікар був дуже уважний, відповідав по суті. Я йому дуже вдячна! Він дуже якісно мене проконсультував. Я б радила до нього звертатися!
Направлено до клініки
Никита 26 Квітень 2021
Доктор прописал лекарства, которых не было ни в одной аптеке в городе! Их либо не поставляют в Украину, либо я не знаю. В Одессе ни одного препарата не было! По итогу, он ничем и не помог! Консультация показалась не профессиональной. Как будто доктор загуглил проблему в интернете и сказал что нужно.
Алексей 09 Квітень 2021
Была повторная аудио консультация с доктором. Получили рекомендации по лечению. Сейчас выполняем. Все хорошо.
Анастасия 09 Квітень 2021
Консультация была адекватная. Доктор ответил на все интересующие меня вопросы. Осталась довольна.
Дмитрий Ганжела 15 Березень 2021
Очень грамотный и толковый врач. Профессионально подходит к своей работе. Понравилось, что пытается разобраться в проблеме, а не просто залечить симптомы. Задавал много вопросов, но все по делу. Консультацией остались довольны.

Всі лікарі Луцьк