Кременчук
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Терапевт Ведецька Світлана Миколаївна на Doc.ua

Ведецька Світлана Миколаївна

Спеціаліст по терапії та дієтології. Виконує лікування неускладнених хвороб, проводить вакцинопрофілактику, підбирає пацієнтам дієти. Пройшла передатестаційний цикл по терапії.
  • 2010 р. – тематичне удосконалення (ТУ) «Основи раціонального та дієтичного харчування»,Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО);
  • 2010 р. – передатестаційний цикл «Терапія», Українська медична стоматологічна академія;
  • 2014 р. – ТУ «Актуальні питання пульмонології», Українська медична стоматологічна академія;
  • 2014 р. – ТУ «Терапія»,Українська медична стоматологічна академія;
  • 2016 р. – ТУ Харківська медична академія післядипломної освіти, курс «Невідкладна ендокринологія».

/r/n

• Учасник Асоціації терапевтів України.

/r/n

• 2000 г. – Украинская медицинская стоматологическая академия

Курси

• 2014 р. – ТУ «Терапія»,Українська медична стоматологічна академія;

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації терапевтів України.

Виконувані процедури

55 Відгуки
Сергій 14 Березень 2024
Дуже хороша лікарка. Рекомендую
Тетяна 04 Березень 2024
Нормально пройшов візит. Все дуже сподобалося.
Тетяна 08 Січень 2024
Дуже сподобалась лікар. дуже уважна, дуже чуйна
Тетяна 23 Листопад 2023
Я звернулась до лікаря, щоб скорегувати дієту, все детально та ретельно розписала мою дієту.  Я дуже задоволена цим візитом, дуже кваліфікована, чуйна та уважна людина.
Татьяна 23 Жовтень 2023

Всі лікарі Кременчук