Кременчук
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Шайдук Людмила Василівна на Doc.ua

Шайдук Людмила Василівна

Входить Людмила Василівна в Асоціацію акушерів-гінекологів України. Спеціалізується на пренатальній діагностиці.
  • 2012 р. – тематичне удосконалення «Ультразвукова діагностика в перинатології, генетиці та гінекології на сучасному етапі», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2013 р. – передатестаційний цикл «Ультразвукова діагностика»,Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2013 р. – курси «Ультразвукова діагностика, УЗД вагітних жінок та гінекології»
  • 2015 р. – передатестаційний цикл «Акушерство та гінекологія».
  • Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • консультація;
  • огляд;
  • кольпоскопія;
  • призначення лікування;
  • УЗД органів малого тазу.

Освіта

• 1995 г. - Украинская медицинская стоматологическая академия.

Курси

• 2015 р. – передатестаційний цикл «Акушерство та гінекологія».

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.

Виконувані процедури

• консультація;
  • огляд;
  • кольпоскопія;
  • призначення лікування;
  • УЗД органів малого тазу.

Перевірені відгуки про лікаря

276 Відгуки
Яніна 04 Квітень 2024
Лікарка була уважна до моїх скарг, ставила необхідні питання, все зробила обережно, безболісно та приємна у спілкуванні. Рекомендую
Катерина 11 Березень 2024
Прийомом задоволена, провели огляд та діагностику, отримала гарну консультацію та поради, дякую.
Лариса 09 Березень 2024
Мені все сподобалося, гарний лікар
Яна 09 Березень 2024
Отримала вичерпну інформацію, консультацію. Лікар прийняла у той час, що була записана. Лікар дуже компетентний, я до неї звертаюсь вже не вперше, й мені вона дуже подобається.
Ситуацію виправлено
Анонімно 01 Березень 2024
Дуже не сподобалося відношення лікаря до пацієнтів. Як-не-як я прийшла у приватну клініку. Плюс я прийшла просто на візит, а мене заставили зробити додаткову ще діагностику, впарили мені її і кошти лишні я теж мусила витратити. Про такі речі потрібно попереджати заздалегідь - мені це дуже не сподобалося. І ще я мусила чекати лишніх двадцять хвилин, щоб попасти на візит, до того ж що була я у клініці вчасно.
Шайдук Людмила Василівна 07 Березень 2024
Шановний Клієнт, дякуємо що залишили відгук! Звертаємо Вашу увагу, що відвідування Пацієнтом любої медичної установи та вибір лікуючого лікаря відбувається за особистим бажанням. Проведення усіх видів обстежень починається тільки після інформування та отримання згоди від Пацієнта. Також, Пацієнт, за власним бажанням, може відмовитися від проведення обстеження або провести його іншим разом у більш зручний час. Ми з’ясували, що під час консультації, Вас було проінформовано та Ви надали згоду на обстеження. Також доводимо до відома, що згідно Правил перебування та обслуговування в нашому Медичному центрі, лікар має право подовжити час прийому у випадку виникнення складної (нестандартної) клінічної ситуації чи прийому пацієнта потребуючого термінової медичної допомоги. Перелік правил розташований на ресепшені і знаходиться у вільному доступі для відвідувачів. Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження і Вам прийшлося провести більше часу в Нашому центрі, ніж Ви планували. Приносимо свої вибачення за доставлені незручності. Сподіваємося на порозуміння, будемо раді якщо Ви залишитеся Клієнтом Нашого медичного центру!

Всі лікарі Кременчук