Лікар УЗД-фахівець, Мамолог, Гінеколог Литвиненко Світлана Леонідівна на Doc.ua

Литвиненко Світлана Леонідівна

Лікар вищої категорії
38 років досвіду
Дорослі
Світлана Леонідівна є головним позаштатним спеціалістом з пренатальної діагностики. Вона спеціалізується на лікуванні хвороб гінекологічного профілю, діагностиці екстрагенітальних патологій у вагітних.
Медичний центр сімейного здоров'я
ул. Киевская, 14на карті
Автозаводской
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Чт 05 Серпень Пт 06 Серпень Сб 07 Серпень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • 2012 р. – тематичне удосконалення Ультразвукова діагностика в перинатології, генетиці та гінекології на сучасному етапі», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2014 р. –тематичне удосконалення «Актуальні питання сексопатології та андрології», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2015 р. – навчальний курс «Ехокардіографія плода»;
  • 2016 р. – передатестаційний цикл «Ультразвукова діагностика», Харківська медична академія післядипломної освіти.
  • Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • консультація;
  • огляд;
  • УЗД;
  • ехокардіографія плода.

Освіта

• 1975 г. - Запорожский государственный медицинский университет.

Курси

• 2015 р. – навчальний курс «Ехокардіографія плода»;

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.

Лікування захворювань

• ехокардіографія плода.

Перевірені відгуки про лікаря

48 Відгуки
Ельвіра 29 Жовтень 2020
Я не фахівець в медицині, але мені здається що лікар має гарний фах, дуже чуйна, гарно ставиться до пацієнтів.
Татьяна 09 Квітень 2020
Все хорошо. Хороший доктор, все сделала и рассказала.
Екатерина 24 Лютий 2020
Приём задержали на пол часа. Врач грубила, разговаривала на повышенных тонах. Осмотр груди болезненный, при том что лактостаз не был выявлен, но у меня якобы чувствительная грудь, и её как то же нужно осмотреть, так что сказали терпеть.
Елена 20 Лютий 2020
Клиника комфортна, все в порядке. На ресепшене встретили, провели. Организовали все как полагается. Доктор посмотрела, внимание уделила. Все растолковала. Рекомендации выписала. Я довольна.
Виктория 22 Січень 2020
Мне понравилось корректное поведение врача, все объяснила как полагается и дала рекомендации. Рекомендую

Лікарі поблизу

Всі лікарі Кременчук