Кременчук
Лікар Алерголог, Імунолог Кубишкіна Юлія Миколаївна на Doc.ua

Кубишкіна Юлія Миколаївна

Юлія Миколаївна обіймає посаду головного лікаря в «Медичному центрі сімейного здоров'я». Ю.Н. Березна успішно пройшла курси підвищення кваліфікації з імунології, алергології, менеджменті в охороні здоров'я. Брала участь доктор Березна в роботі наукових конференцій алергологів.
  • 2013 р. – передатестаційний цикл (ПАЦ) «Алергологія», Харківська медична академія післядипломної освіти
  • 2014 р. – передатестаційний цикл (ПАЦ) «Організація і управління охороною здоров’я»,Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2014 р. – тематичне удосконалення «Менеджмент в охороні здоров’я»;
  • 2014 р. – предаттестационный цикл (ПАЦ) «Імунологія», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2015 р. – науково-практична конференція алергологів України «Актуальні питання Виявлення и лікування алергічніх захворювань»;
  • 2015 р. – наукова конференція «Інноваційні технології в діагностиці та лікуванні в акушерстві та гінекології».
  • Учасник Асоціації алергологів та імунологів.
  • консультація;
  • системна імунотерапія;
  • шкірні алергопроби.

Освіта

• 2000 г. – Днепропетровская государственная медицинская академия

Курси

• 2014 р. – тематичне удосконалення «Менеджмент в охороні здоров’я»;
  • 2014 р. – передатестаційний цикл (ПАЦ) «Імунологія», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2015 р. – науково-практична конференція алергологів України «Актуальні питання виявлення і лікування алергічніх захворювань»;

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації алергологів та імунологів.

Виконувані процедури

Юлия 30 Грудень 2021
Сергей 24 Грудень 2021
Ірина 24 Грудень 2021
Дарія 23 Грудень 2021
Доктор умеет найти подход к пациенту, хорошо объясняет как применять препараты и очень хорошо консультирует.
Юлия 07 Грудень 2021